Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Dobieramy męskie buty ślubne – kilka rad 22 lutego, 2022

Moment ślubu jest dniem, w którym przyszli małżonkowie pragną prezentować się wyjątkowo. Stroje oraz dodatki muszą być ze sobą spójne, aby tworzyć wyjątkową, wytworną całość. Do przeszłości zaliczamy czasy, kiedy jedynie pani młoda zwracała uwagę na detale, nowoczesny pan młody także pragnie wyglądać wytwornie oraz stylowo.

Najistotniejszy jest rzecz jasna garnitur do ślubu. To do jego tkaniny, barwy oraz stylu dopasowuje się pozostałe części ślubnej galanterii. Mężczyźni często zwracają baczną uwagę na wybór koszuli oraz muchy czy innego dodatku, lecz niestety dość beztrosko nabywają obuwie ślubne. Tymczasem wygodne i ładne półbuty męskie mogą idealnie uzupełniać strój, gwarantując przy tym komfort w tym szczególnym dniu, w którym niemało czasu spędza się na nogach.

Zaabsorbowała Cię przedstawiana problematyka? Kliknij zatem tutaj i przeczytaj więcej na stronie (http://www.entrevilles.pl/menu-na-wynos/). Zamieszczone tam publikacje również Cię żywo zaciekawi!

Buty powinny być zrobione z najlepszych materiałów oraz tworzyć z garniturem harmonijną całość, zarówno pod względem stylu, jak i barwy.

ślub

Autor: Clare Hocter
Źródło: http://www.flickr.com
Jak dobrać obuwie ślubne do danego ubrania? Panowie często mają problem z doborem pasującego koloru obuwia. Współcześnie półbuty męskie dostępne są na szczęście w równie szerokiej gamie barw, jak buty dla pań – sprawdź półbuty męskie . Najważniejsza zasada mówi, że do garnituru ciemnego wybieramy buty ciemne, a do jasnego – jasne. Jeśli nie chcemy kupować butów na jeden raz, do beżowych i jasnoszarych garniturów – zamiast obuwia w tym samym kolorze – będą pasować buty w naturalnym, brązowym odcieniu skóry.

Takie półbuty z powodzeniem można później nosić do codziennych stylizacji. Miejmy na uwadze, że lakierowane półbuty są mniej praktyczne niż wersja bez połysku i pasują raczej do eleganckich smokingów, niż do lekkich letnich garniturów o bardziej nowoczesnym fasonie. Pary młode coraz bardziej ochoczo decydują się na kolorowe dodatki, na jakiś wesoły akcent, dodający poważnemu ubraniu trochę swobody. Panie zwykle decydują się w takiej sytuacji na kolorowe obuwie – poznaj obuwie ślubne. Panowie powinni pozostać przy tradycyjnej kolorystyce butów, ale mogą do nich wybrać barwne sznurówki. To ciekawy sposób na zindywidualizowanie klasycznego obuwia. Warto wybierać buty skórzane, w sezonie letnim szczególnie istotne jest, żeby skórzana była także wyściółka buta – zapobiegnie to poceniu się stóp i powstawaniu kłopotliwych odcisków.