Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Jak ubierać się modnie, a równocześnie niebanalnie? Wskazujemy kilka trendów na zbliżający się sezon 15 września, 2021

Jeżeli interesujesz się chociaż odrobinę modą, wtedy zdecydowanie wiesz dobrze, jak trudno jest ubierać się zgodnie z najnowszymi trendami, a równocześnie wyróżniać się spośród tłumu na ulicy i wyglądać niebanalnie.

Dzisiaj radzimy, co będzie modne w najbliższym sezonie, jak wykorzystać posiadane już ciuchy i w jaki sposób spowodować, że niemal wszyscy na ulicy będą się oglądać właśnie za Tobą.
Bliższa ciału bielizna

Autor: Axami
Źródło: Axami

Co będzie modne?
spodnie z wysokim stanem stylizacje

Autor: Paul van de Velde
Źródło: http://www.flickr.com
Kurtka zimowa kobieca

Autor: Giuseppe Milo
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli śledzisz na przykład najbardziej popularne blogi modowe, wtedy bez wątpienia już zauważyłaś, że obecnie spodnie z wysokim stanem stylizacje niemal wszystkie zdominowały. Jeszcze kilka lat wcześniej spodnie z wysokim stanem zwykle kojarzyły nam się z „babciowym” stylem, jednak obecnie jest to oczywiście największy krzyk mody – czytaj na Jeśli chcesz wyglądać naprawdę modnie, musisz mieć w swojej szafie klasyczne spodnie z wyższym stanem – jeżeli będą długości przykładowo do kostek, wtedy powodzenie masz murowane.
Z czym łączyć najmodniejsze części swej garderoby?
Oczywiście jeżeli masz na to odpowiednią ilość pieniędzy, z pewnością możesz praktycznie co sezon wymieniać niemal całą swoją szafę.

Nasz artykuł jest dla Ciebie interesujący? Masz chęć na kolejne posty? Zatem nie wahaj się i naciśnij w poniższy link.

Jeżeli jednak nie stać Cię na to albo zwyczajnie nie chcesz wydawać tak wielkich kwot na ciuchy, wtedy powinnaś nauczyć bawić się modą i przykładowo wykorzystywać w nowych stylizacjach elementy ubrania z poprzednich sezonów.

Przykładowo każda z nas zdecydowanie ma w swojej szafie slip ony, które były bardzo modne dwa lata temu więcej o slip onach. Jeżeli połączysz je ze spodniami z wysokim stanem sięgającymi do kostek, wtedy uczynisz na praktycznie wszystkich wielkie wrażenie.