Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Jak sprawić, by poprawić swoją figurę za sprawą dobrze dobranych ubrań? 15 września, 2021

Dużo osób ma sporo kompleksów na temat własnego wyglądu zewnętrznego. I chociaż świetnie wiemy, że najważniejsze jest piękne wnętrze, to jednakże przykładamy wielką wagę do naszej aparycji. Zwłaszcza, że współczesny świat sławi głównie młode i piękne osoby.


Wspaniała figura sprawia, że czujemy się bardziej pewni siebie, zarówno na polu zawodowym, jak i prywatnym. Ale jeszcze ważniejsza jest akceptacja samego siebie. Jeśli pokochamy siebie takimi, jakimi naprawdę jesteśmy, jakiekolwiek wyretuszowane zdjęcie w gazecie już nie popsuje nam humoru. Powinniśmy także wiedzieć, że można w prosty sposób modelować swoją figurę odpowiednią garderobą. Trzeba tylko poznać kilka podstawowych zasad.

Przede wszystkim, musimy posiadać świadomość swych pozytywnych stron oraz wad sylwetki. Te elementy, z których nie jesteśmy zadowoleni, po prostu ukrywamy, z kolei zaznaczamy nasze wielkie atuty.Kupując ciuszki, zwracajmy uwagę na ich fason, materiał i odcień. Na szczęście, dzisiejsza moda nadchodzi nam z pomocą. Teraz na wybiegach panuje tyle inspiracji, że niezwykle łatwo ułożyć modny strój, a w razie problemu, zawsze można skorzystać z pomocy profesjonalnej stylistki lub style Coacha jak .

Najczęstszym problem obu płci jest odstający brzuch. Można go ukrywać na parę sposobów.

W sytuacji, gdy musisz przestudiować tę sprawę także od innej strony, zobacz więcej szczegółów w serwisie, ponieważ on także ją przedstawia.

Zawsze wybierajmy górną część w jednolitych kolorach. Starajmy się unikać jakichkolwiek printów, które mogą niepotrzebnie podkreślać tę część ciała. Mały brzuch u kobiet doskonale ukryje sukienka z baskinką. Ta czarodziejska falbana odwróci uwagę od jakichkolwiek wypukłości i dodatkowo podkreśli piękną talię.
Jeżeli posiadamy zgrabne łydki, powinniśmy je pokazywać, nosząc sukienki. Fasony z szerokim dołem będą doskonałe dla pań o bujnych biodrach i mocno zarysowanych udach. Modele z lat 60. dodatkowo wspaniale akcentują talię i dodają całej figurze kobiecego wdzięku.

Trzeba zwrócić wyjątkową uwagę na typ materiału, z jakiego jest wykonane ubranie. Osoby, które walczą z nadprogramowymi kilogramami musimy zrezygnować z dzianiny, które niepotrzebnie podkreślają fałdki. Warto także stosować odpowiednie dodatki, które odwrócą uwagę od niedostatków naszej figury.