Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Jak wyzbyć się zbędnego tłuszczu? Pomoże lipolaser! 26 stycznia, 2018

Ze zbyt dużą ilości tłuszczyku zmaga się bardzo dużo osób. W wielu przypadkach w pozbyciu się niepożądanej tkanki tłuszczowej nie pomagają ani diety, ani aktywność fizyczna. Naprzeciw potrzebom osób, które pragną pozbyć się zbędnej ilości tkanki tłuszczowej wychodzi medycyna estetyczna i jej nowoczesne metody redukcji niepożądanej tkanki tłuszczowej.

Niepotrzebną tkankę tłuszczową można aktualnie usunąć bez konieczności ingerencji chirurgicznej. Metoda ta to liposukcja (zobacz więcej) laserowa. Wspomniana liposukcja laserowa należy do metod nie tylko nowoczesnych, ale przede wszystkim całkowicie bezpiecznych. Do wykonania zabiegu wykorzystywany jest lipolaser. Wspomniany Lipolaser (polecam przeczytać) nie tylko odsysa nadmiar tłuszczyku, ale powoduje również proces obkurczania się skóry i stymuluje produkcję kolagenu. Dzięki temu nie tylko pozbywamy się zbędnej tkanki tłuszczowej, ale otrzymujemy także gładką i jędrną skórę. Wiele osób zadanie jednak pytanie, na jakich obszarach ciała zabieg może być wykonany, jaka jest jego cena?

zabieg

Autor: DER-MED
Źródło: Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznym DER-MED

Zabieg liposukcji laserowej może być wykonany na twarzy, szyi, ramionach, pośladkach, biodrach oraz na górnej części brzucha. Liposukcja laserowa (strona) pozwala niezwykle skutecznie pozbyć się niechcianego tłuszczyku z wielu obszarów naszego ciała. Cena zabiegu jakim jest liposukcja brzucha zależy w znacznej mierze od tego, gdzie zdecydujemy się wykonać zabieg – ciekawa strona -. Nie pozostawia jednak żadnych wątpliwości fakt, że w renomowanej klinice liposukcja brzucha cena (pod tym adresem szybko uzyskasz podpowiedź) której będzie wysoka zostanie przeprowadzona całkowicie profesjonalnie. Każdy zainteresowany przykładowym cennikiem może wpisać w wyszukiwarce internetowej frazę „liposukcja brzucha cena”.

Liposukcja jest zabiegiem całkowicie bezpiecznym. Mimo to są sytuacje, kiedy wykonanie zabiegu jest niewskazane. Zabieg bez żadnych wątpliwości nie zostanie wykonany u osób o ogólnie złym stanie zdrowia. Także osoby chore na cukrzycę, choroby tarczycy, wątroby i nerek raczej nie mają co liczyć, że skorzystają z zabiegu tego rodzaju. Bardzo mocno trzeba podkreślić, że liposukcja nie jest zabiegiem mającym charakter odchudzający. Osoby z wyjątkowo dużą nadwagę czy wręcz otyłe raczej nie mają co liczyć, że zostanie u nich wykonany zabieg. Efekt lipolizy ma charakter długotrwały. Zniszczone promieniem lasera komórki tłuszczowe nie są zdolne do odbudowania się. Do tego pacjenci naprawdę szybko wracają do normalnego funkcjonowania.