Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Jak powinien ubierać się mężczyzna, żeby wyglądać dobrze? To jest zależne od paru czynników 5 listopada, 2021

Kto orzekł, iż jedynie kobiety muszą ubierać się adekwatnie do mody? Choć moda to ich żywioł i projektanci często dla nich przygotowują nowe kolekcje, to przecież wśród panów istnieje bardzo spore zapotrzebowanie na to, by wyglądać modnie. Jak powinien wyglądać modny mężczyzna, jaka odzież męska będzie dla niego najlepsza? Na takie pytanie nie ma łatwej odpowiedzi.

bluza męska

Źródło: pixabay

Wszystko jest zależne od tego, jak dany mężczyzna się prezentuje. To znaczy, czy jest wysoki, niski, posiada jasne albo ciemne włosy, jest dobrze zbudowany, szczupły, a może trochę – jak się mówi kolokwialnie – “przy kości”. Wszelkie czynniki coś znaczą, zresztą tak samo jest z kobietami, bo przecież każda jest inna. Dlatego na początku należy dobrze przeanalizować swoją budowę, aby przypadkiem nie tracić czasu na poszukiwanie ubrań, które całkiem nie będą na nas pasować. Tego typu ubrania nie dosyć, że będą źle dobrane, to jeszcze będziemy się w nich źle czuć. Szkoda czasu oraz pieniędzy na takie próby (t-shirts 5xl). Oczywiście jak mamy nadwagę to nie warto kupować zbyt małych rozmiarów, ponieważ będą opinać nasze ciało oraz uwidaczniać fałdki tłuszczu. Podobnie, szczupła osoba nie może kupować zbyt szerokich i długich koszulek, bo będą one na takiej figurze po prostu wisiały. Mało tego, z pewnością nie będziemy czuć się zbyt komfortowo w takich ciuchach, chociażby taka koszulka albo bluza (www.e-militaria.pl) męska była najbardziej fajna.

więcej dowiesz się na

Źródło: pixabay

Przeważnie osoby dobrze zbudowane chodzą w obcisłych koszulkach. W sporej liczbie przypadków wygląda to dobrze, bo dzięki temu mogą zaprezentować swoją muskulaturę, niemniej we własnej szafie muszą również mieć inne, bardziej luźne ciuchy. Zasada jest bowiem taka, iż jeśli dobrze wyglądamy to każdy ciuch będzie na nas ładnie wyglądał, wcale nie trzeba bez przerwy podkreślać swoją muskulaturę. Takie proste rady mogą spowodować, że z jednej strony będziemy prezentować się dobrze, z drugiej natomiast nasze samopoczucie będzie bardzo dobre. Nie warto bezmyślnie patrzeć się, co jest w modzie, bo w ten sposób nigdy nie osiągniemy tego najlepszego stylu, czyli ubrania, w którym czujemy się idealnie – polo 3xl. Miast tego warto ubierać się w coś, w czym faktycznie czujemy się doskonale, pamiętając jednak o kilku rzeczach, które omówiono w tym artykule.