Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Jak dbać o włosy, aby zawsze wyglądały zjawiskowo i równocześnie naturalnie 7 stycznia, 2022

Kiedy panie oglądają reklamy telewizyjne, to ich wzrok prawie zawsze przykuwają preparaty do pielęgnacji włosów. Pięćdziesięciolatki zastanawiają się, co zrobić, aby mieć tak samo olśniewającą fryzurę jak modelki. Pomimo tego że przedstawicielki płci pięknej bez przerwy kupują nowe szampony i odżywki do włosów, to w żadnym razie nie wydają się być usatysfakcjonowane wynikami zaaplikowanych kuracji, a niekiedy nawet specjalnych diet. Aby fryzura prezentowała się imponująco, to należy obowiązkowo, a także systematycznie rezerwować wizyty w uznanym zakładzie fryzjerskim, jak również stosować się do paru zaleceń.

włosy

Autor: Maegan Tintari
Źródło: http://www.flickr.com
Włosy niefarbowane w gruncie rzeczy nie wymagają szczególnej pielęgnacji. W pierwszej kolejności należy pamiętać, żeby nie układać się do snu z niewysuszoną głową.

Masz chęć wzbogacić swoją wiedzę? Będzie nam przyjemnie, jeżeli w tym celu obejrzysz informacje z www (https://www.maxy.pl/), które dla Ciebie opracowaliśmy w kolejnym linku.

Lepiej oglądnąć jeszcze jeden odcinek ulubionego tureckiego serialu bądź upiec wyborne półkruche ciasto z owocami, żeby włosy mogły wyschnąć same. Wiele pań wcale nie używa suszarek, gdyż przedstawicielki płci pięknej mają obawy, że nazbyt gorące powietrze zniszczy włosy. Jednak jak informują nas fryzjerzy, jeśli tylko właściwie skieruje się strumień powietrza, to kosmyki włosów nabiorą imponującego blasku.

W trakcie suszenia można je nieco nawilżyć takimi kosmetykami jak argan oil (właściwości) lub jedwab w płynie. Stosowanie pozostałych specyfików nie jest obowiązkowe, wręcz przeciwnie, odżywki warto odłożyć na regał, bo mogą one zbytnio obciążyć włosy. Natomiast włosy koloryzowane wymagają innego potraktowania. Paniom, zarówno tym po czterdziestce, jak i tym po sześćdziesiątce, zależy nade wszystko na tym, aby w czasie codziennej toalety włosy nie utraciły połysku oraz koloru, bowiem każdorazowe mycie wypłukuje farbę. A przy okazji wspomnijmy, że każde kolejne farbowanie niszczy strukturę włosów, więc reprezentantki płci pięknej nabywają w sklepach bądź punktach aptecznych specjalistyczne szampony pielęgnacyjne.

Panie, które co najmniej raz na dwa miesiące używają masek koloryzujących muszą regularnie stosować odżywki – . Żeby wybrać najwłaściwszy produkt, warto niepobieżnie czytać kluczowe informacje naklejone na buteleczkach. Wydaje się jednakże, że największym przeciwnikiem koloryzowanych włosów są odrosty, gdyż tutaj nawet najdroższe odżywki nie zdadzą egzaminu, a wizyta u dobrego fryzjera okazuje się koniecznością.