Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Interesujące sposoby na polepszenie kondycji swojego zdrowia oraz urody. Które metody zyskują wciąż większą rzeszę fanów? 7 marca, 2022

Ludzie mogą zrobić wiele i zapłacą dużo za to, by prezentować się pięknie i być zdrowym. Coraz częściej słyszy się o metodach, które niektórym nie mieszczą się w głowie i wydają się dosyć dziwne, jednak zyskują coraz większą rzeszę fanów.

krem ze śluzu ślimaka

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością wiele osób słyszało o starej metodzie leczenia, która wykorzystywała pijawki pijące rzekomo chorą krem człowieka. Praktykowano tego typu zabiegi bardzo często oraz na wiele dolegliwości. Dzisiaj coraz częściej możemy spotkać ludzi, którzy stosują tego typu praktyki. Sporo ludzi decyduje się na tego typu zabiegi z pijawkami. Są one rekomendowane na wiele schorzeń, między innymi pomagają przy chorobach związanych właśnie z układem krwionośnym. Kolejnym przykładem na dobre oddziaływanie zwierząt jest stosowanie różnego rodzaju, jakie wytwarzane są przez zwierzęta. Takim przykładem może być krem ze śluzu ślimaka, który jest dobry na różne blizny, odbarwienia czy trądzik. . Daje widoczne rezultaty już po paru użyciach. Śluz ślimaka ma bowiem sporo odżywczych składników, takich jak kwas glikolowy, alantoinę, kolagen czy witaminy A, E, C. Świetnie odbudowuje skórę jak również odżywia ją głęboko. Ma on wciąż większą rzeszę zadowolonych użytkowników.
Już od jakiegoś czasu modne stały się zabiegi w salonach piękności, gdzie używa się malutkich rybek w akwariach, jakie czyszczą stopy lub też dłonie z suchego naskórka. Bardzo szybko oraz w dokładny sposób mogą się rozprawić z brzydko wyglądającymi skórkami wokół paznokci. Tak samo jak ze zrogowaciałym naskórkiem. Chcesz zakupić krem ze ślimaka? Robią to znacznie lepiej aniżeli kosmetyczka, ponieważ nie naruszają przy tym żywej tkanki. Z tego też względu efekty są doskonałe. Przy tym sam zabieg jest niesamowicie przyjemny i relaksujący, chyba że ktoś odczuwa strach przed włożeniem stóp do akwarium pełnego rybek skupiających nasze stopy. Brzmi dość drastycznie, jednak tak naprawdę rybki są tak niewielkich rozmiarów, że nie wyrządzą nam jakiejś krzywdy, co najwyżej mogą troszkę połaskotać nasze stopy.

Przykładów mamy jeszcze z pewnością sporo oraz co roku ich przybywa. Metody tego typu są na pewno dobre, jeśli tylko zwierzęta te nie cierpią.

Na pewno masz ochotę poznać ekstra wiadomości dotyczące tego wątku. Jeżeli zainteresował Cię ten aktualny wpis (http://www.nukleomed.pl/badania-diagnostyczne/leukocyty/), to przeczytaj go na stronie pod linkiem.

Nie możemy wszak poprawiać własnego zdrowia czy urody kosztem niewinnych żyjących stworzeń. Z tego powodu musimy zwrócić szczególną uwagę, na to w jaki sposób traktowane są tego typu zwierzęta i czytać dużo o konkretnej metodzie, nim się na nią odważymy.