Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Imprezy majowe czas zacząć! 29 listopada, 2022

Ruszył sezon grillowy. Jeśli ktoś tylko ma takową możność, stara się jakoś sobie tę porę organizować. Albo my do swego własnego zadbanego ogródka przyjmujmy imprezowiczów, albo też my zaszczycamy swoją obecnością ciocię czy wujka.

uśmiechnięta kobieta

Autor: Gabriel Porras
Źródło: http://www.flickr.com
Na takie party potrzeba się odpowiednio przyszykować. Być może zapyta ktoś – co znaczy odpowiednio? Kiełbasa, węgiel do grilla, sałatki, być może jakieś piwo i deserek – i już wszystko gotowe. Ależ trudno o większą pomyłkę. Mniejszy kłopot jeżeli to my idziemy z wizytą. Krótka chwila poprzebierania w szafkach i z pośród paru bluzek bez rękawów coś wyszukamy. Do tego jakieś szykowne dodatki i można wychodzić!

dziewczyna

Autor: Jonas Birmé
Źródło: http://www.flickr.com

Gorsza sprawa, jak to my jesteśmy urządzającymi przyjęcie. Tu już obowiązków jest dużo więcej. Należałoby wówczas przemyśleć w jakim rodzaju będzie nasze spotkanie – czy będzie w stylu imieninowym zatem trochę więcej oficjalnym, czy też może poszalejemy i nasze sobotnie spotkanie ze znajomymi będzie zwariowanym wieczorem z rozłożonymi leżakami.

Jeśli już ustaliliśmy styl naszego garden party, czas na dobór stosownego stroju. Nie musi być to od razu nowa kreacja. Na spotkaniu rodzinnym dobrze jest utrzymać równowagę. Warto jednak dopasować kreację do spotkania. Jeżeli w naszym ogrodzie decydujemy się na ekskluzywne przyjęcie z wykwintnymi winami i kuchnią warto ubrać się w jakąś bluzkę elegancką i garsonkę. Natomiast gdy postawimy na troszeczkę „proletariackie” szaszłyki wystarczy zwykła bluzka na ramiączkach (w tym miejscu więcej: śliczna bluzka bez rękawów). Wszystkie w/w przygotowania pozwolą nam czuć się komfortowo i doskonale się bawić w podczas majowych przyjęć ogrodowych.

Kolejnym ważnym wiosennym zdarzeniem związanym z V miesiącem roku są przyjęcia komunijne. Wiadoma rzecz, iż potrzeba się odpowiednio przyszykować na tą ważną uroczystość, a ponieważ komunie mają miejsce w ciepłym maju, wiadomą rzeczą jest że w którymś momencie przyjęcia komunijnego marynarki panów i kostiumy pań okażą niepotrzebne, zatem istotną częścią stroju jest ładna bluzka koszulowa (inspiracje tu: atrakcyjna bluzka koszulowa).Z tak wyekwipowaną szafą porę majówkowy możemy uznać za rozpoczęty.