Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Golenie z klasą 14 listopada, 2020

Codzienne przycinanie zarostu to poważna rzecz, wie o tym każdy facet. Niestety, większość mieszkańców Polsko woli nabywać słabej jakości akcesoria do golenia, co jest ogromnym błędem. Niedrogą jednorazową maszynką po prostu nie można się porządnie ogolić.

W tym lapidarnym tekście opisujemy cztery przydatne rzeczy, które powinien trzymać w szafce każdy mężczyzna chcący prezentować się świetnie każdego dnia. Zaprezentujemy maszynkę Merkur 34c, przydatny ałun w sztyfcie oraz zestaw pędzelek i krem do golenia.

maszynka

Źródło: flickr.com

Każdy, kto poprzednio kupował sklepowe plastikowe maszynki, odczuje ogromną różnicę, gdy po raz pierwszy zastosuje w łazience Merkur 34c. To świetny nożyk o klasycznych formie i fakturze, dobrze dopasowany do ręki. Dzięki mocnemu chwytowi dobrze trzyma się go w ręce, co jest niesamowicie istotne dla efektywnego golenia. Sprawdź miseczka do golenia. Merkur 34c ogoli nawet najoporniejszy zarost, nie naruszając za bardzo naskórka. Wielką zaletą maszynki Merkur 34c jest trwałość produkcji – nożyk ten można stosować przez dziesiątki dni. Polecamy brzytwa dovo. Merkur 34c to trafny nabytek dla facetów, którzy planują codziennie się golić. Bez potrzeby częstego kupowania sprzętów kosmetycznych.

Wartym uwagi dodatkiem do szafki faceta jest ałun w sztyfcie. Młodsi czytelnicy mogą nie orientować się, czym jest ta istotna substancja, zatem przypomnijmy – ałun świetnie powstrzymuje krwotok. A więc ałun w sztyfcie to podstawowy element arsenału faceta, ponieważ w czasie golenia często tworzą się malutkie uszkodzenia naskórka. Zobacz Coticule. Nie są one szczególnie bolesne, ale mocno uprzykrzają życie, ponieważ krew umie kapać przez godziny. Ałun w sztyfcie użyty natychmiast po zranieniu od razu hamuje krwotok.

Na koniec wpisu należy jeszcze dopisać, że pan, który chce mieć klasyczny wizerunek, powinien nabyć również krem do golenia. Koniecznym uzupełnieniem do takiego preparatu jest pędzelek – bez wątpieniu kiedyś widziałeś, jak twój dziadek strzygł zarost, używając takiego czegoś.