Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Golenie na wilgotno – co powinieneś wiedzieć nim zmienisz metodę golenia Styczeń 12, 2020

W ówczesnym świecie, w którym żyjemy, mało czasu mamy na zadbanie o cerę. Gdy już go jakkolwiek zorganizujemy, najczęściej skracając sen, to czy dbamy o nią w prawidłowy sposób? Sposoby golenia na sucho, czy też przy użyciu popularnych gotowych żeli i pianek do golenia nie zapewniają naszej skórze twarzy najlepszej pielęgnacji. Tą podstawową czynność, jak golenie, możemy zamienić w odpowiednią pielęgnację twarzy. Trzeba tylko zdecydować się na najlepszą metodę.

pędzel do golenia
Autor: Dharion
Źródło: http://www.flickr.com

Tą najlepszą, która odpowiednio zabezpieczy skórę przed podrażnieniem i zwyczajnie ją odżywi, jest sposób golenia na mokro.

Wszelkie najbardziej istotne fakty posiada nasza strona www (https://boskabijoux.pl/kategoria-produktu/produkty/produkty-bransoletki/produkty-bransoletki-z-modlitwa-sw-michale-archaniele/). Zobacz, czy byłaby dla Ciebie przydatna, a poszukując innych danych na pewno trafisz jeszcze na coś ciekawego.

Potrzebujesz do niej pędzel, z wykorzystaniem którego, wytworzysz pianę i rozprowadzisz ją na twarzy. W zależności od własnych upodobań i czucia skóry powinieneś dobrać dobry pędzelek. Aby wyprodukować pędzel do golenia borsuk musi oddać swoją sierść.

Zależnie od tego, z jakiej części ciała zostały wyciągnięte włosy zwierzęcia, powstanie inny pędzel badger . Są cztery podstawowe rodzaje sierści borsuka. Różnią się między sobą twardością i wchłanianiem wilgoci. Właśnie te cechy wpływają na wartość piany, która powstanie i na jakość masażu skóry. Pędzel badger może być sztywny i chropowaty bądź miękki i gładki. Miejmy jedynie nadzieję, że pobierając sierść na pędzel do golenia borsuk nie cierpi.

Przy użyciu tego typu narzędzia można też, zaraz po goleniu, rozprowadzić kremy męskie w twarz.

Czy omawiana notatka przekonała Cię do znalezienia analogicznych? Jeżeli tak, to kliknij tutaj i dodatkowo przeczytaj ponadto wypowiedzi na nasz temat (https://www.baborinstytutwroclaw.pl/zabiegi-na-cialo/).

Jest to wyjątkowa metoda rozsmarowywania kremu. Kremy męskie w ten sposób najlepiej się przyjmują. Cały proces, dobrze wykonany, świetnie rozmasuje skórę twarzy i ją odpręży.

golenie
Autor: Dharion
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy już wybierzesz właściwy własny pędzel do golenia, nauczysz się metody wytwarzania piany i poznasz doskonałe sposoby nakładania jej na skórę twarzy, możesz zastanowić się nad rodzajem ostrza do golenia. W goleniu na mokro masz do wyboru trzy typy ostrzy. Brzytwa, maszynka żyletkowa i maszynki z wieloma ostrzami. W takim przypadku, szukając właściwego ostrza, weź pod uwagę twardość zarostu twarzy. Wybierając, miej na uwadze również osobiste zdolności manualne i typ cery. Pamiętaj jednak, że cały zabieg golenia na mokro, z wykorzystaniem własnoręcznie przygotowanej piany, może trwać aż dziesięć minut.