Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Galanteria ze skóry kapitalnym prezentem na każdą okazję 4 listopada, 2021

Walentynki to czas kiedy ludzie wyszukują podarków dla swych partnerów. Zwykle ta okazja jest świętowana przez osoby młode, celebrujące nowe obyczaje. Tenże obyczaj podsycany jest przez handlowców przewidujących zwiększenie zysków, luty bowiem jest okresem plonów dla sprzedawców wszelkiego typu drobnostek. Hurtownia galanterii skórzanej parę tygodni przedtem pracuje na całego. Zlecenia spływają szerokim potokiem a obroty wysoce rosną.

Portfel

Autor: Jim Le
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście nie mam nic przeciwko ofiarowywaniu sobie drobnych prezentów z dowolnej okazji, jednak nieco złości mnie pewien nacisk wywierany na konsumentach w tym czasie. Zwolennicy tegoż święta nie widzą tymczasem nic złego w zdążaniu za modą która niesie z sobą pozytywne emocje, nawet gdy nieodzowne staje się otwarcie sakiewki – przejdź do serwisu.

Jeżeli masz ochotę poznać nasz punkt widzenia, to zapraszamy Cię do opisu, który znajduje się pod zamieszczonym linkiem. Tam stale znajduje się bieżąca wiadomość (i-posciel.pl/).

Skoro tak, należy się zastanowić co ukochanej/ukochanemu podarować.
Możliwe są dwie opcje załatwienia tematu; humorystyczny i rzeczowy. Kiedy znamy naszego partnera należycie długo znamy jakie ma poczucie humoru. Dla jednych będzie to przykładowo śmieszna bielizna, dla pozostałych erotyczne gry czy inny śmieszny gadżet. Dla panów o bardziej konserwatywnych zasadach można wybrać coś konkretnego a zarazem eleganckiego. Kobiety szukające takiego właśnie upominku powinny wystukać w wyszukiwarce frazę: portfele męskie skórzane, a odnajdą zapewne ciekawy prezent dla swojego drogiego mężczyzny.
Wytworny mężczyzna bowiem zwraca uwagę na szczegóły, i przynajmniej stara się dopracować je tak, by wyglądać ciekawie (lecz by nie było widać włożonej w to pracy). Niektórzy mówią nawet że – tak samo jak obuwie – takowe gadżety jak portfele męskie skórzane dużo mówią o ich posiadaczach – kliknij tu.

Mężczyzna

Autor: Ghislain Berger
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednio dopasowany ów przedmiot wskazuje na gust właściciela a – jeśli jest zrealizowany na zlecenie – także o jego charakterze. Oczywiście dla obeznanej damy takie dylematy który portfel wybrać – to drobnostka, misja do wykonania w godzinach między poranną kawą a dotarciem do pracy. Wiemy bowiem iż kolację w tymże dniu sponsoruje dżentelmen, tak więc obowiązki kucharskie chwilowo pozostają odłożone na inną okazję. No chyba że kucharzymy we dwoje.