Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Elektrokoagulacja i także Test Food Detective to współcześnie najbardziej lubiane zabiegi, które użytkują ludzie. 29 listopada, 2022

Czy na Twojej skórze występuje masa brodawek, ropniaków? Może być to kłopotliwe, boleściwe, jednak jest sposób na to, aby się tego wyzbyć. Tak samo jest w sytuacji, podczas gdy uczula nas pokarm. Częste bóle brzucha i inne wyrazy po skonsumowaniu danego pokarmu nauczają nas o tym, iż cierpimy na nietolerancję żywnościową. Oto zabiegi, jakie wykorzystuje się do wyżej opowiedzianych dolegliwości.

Karboksyterapia skutecznie redukuje pomarańczową skórkę

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Zawieranie naczyń krwionośnych z wykorzystaniem prądu wysokiej częstotliwości to elektrokoagulacja, która polega na ścięciu białka tkanek poprzez termiczne jego osłabienie pod wpływem ciągłego prądu elektrycznego. Zabieg realizowany jest przy użyciu elektrod, jakie mogą mieć różny kontur – zwykle igły zakończonej kulką, noża, czy też elektrody niewymagającej nakłucia skóry traktowanej do bezinwazyjnego zatykania naczynek. Elektrokoagulacja wykorzystywana jest przy kasowaniu: brodawek, torbieli, kaszaków, prosaków, prostych zmian nowotworowych cery, nadmiernego owłosienia, poszerzonych naczyń. Więcej na temat: .

Zmienione patologicznie punkty czy też niechciane zmiany wstrząsa się elektrodą i działa na nie prądem elektrycznym. Drugim często pełnionym testem jest test food detective (info). Długofalowe schorzenia o podłożu męczącym do zdiagnozowania, mogą mieć swoją przyczynę w nietolerancyjności pożywienia. Jest ona niewłaściwą odpowiedzią organizmu na szczegóły pewnych pokarmów, co samo w sobie może przejawiać się na mnogość forteli.

U niektórych będą to palące bóle głowy, z kolei u innych przeciągły zespół jelita drażliwego, albo przemiany skórne. Na bazie próbki krwi zaczerpniętej z palucha, Test Food Detective zezwala określić artykuły żywnościowe powodujące nadprodukcję przeciwciał typu IgG. Będziemy mogli go zrealizować samodzielnie w miejscu zamieszkania czy też skorzystać z wsparcia specjalisty lub dietetyka.

Jak pielęgnować skórę w okresie zimowym

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Zarówno elektrokoagulacja jak i Test Food Detective zdołają niezmiernie pomóc nam w życiu powszednim. Ten pierwotny zdoła obniżyć kompleksy, nieładne plamy na ciele, które czasem bolą. Dalszy z kolei produkt przydać się może do przyuważenia produktów, których nasz układ nie akceptuje, a zatem pomóc nam wyzbyć się wpadek skórnych lub innych dokuczliwych schorzeń.