Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Dziewczęta to modnisie, uwielbiają dobrej marki ubrania i markowe perfumy 6 czerwca, 2022

Potrzeby dziewcząt nie okazują się znikome i na pewno doskonale zdają sobie z tego sprawę panowie, którzy są w kilkunastoletnich związkach.
Nieraz bardzo trudno panom pojąć, jak to się dzieje, iż niezbędne bywają nam w takich ilościach tak samo kosmetyki, ciuchy, jak również buty.

garderoba

Autor: David Guo
Źródło: http://www.flickr.com
kosmetyki

Autor: Anna
Źródło: http://www.flickr.com
Panowie, tak czy owak, nie bywają to nasze grymasy, taka bywa po prostu potrzeba. Kilka par butów to za dużo? Skądże – przecież każde jedne z nich są dobrane do innych torebek lub też apaszek – po prostu – przy jednej parze nie byłoby t możliwe dłuższe funkcjonowanie. Analogicznie wygląda sprawa, jeżeli rozchodzi się o kosmetyki. Każdy z nich powinien być stosowany do czegoś innego, każdy ma inne działanie. Niemożliwe zatem jest, aby kosmetyki dla kobiety zawężały się jedynie do kremu i masła do ciała. Są przecież specjalne kosmetyki do pozbywania się martwego naskórka, do nawilżania cery – to jest przymusowe minimum damy i z tego po prostu nie można z nich zrezygnować.

Masz jeszcze minutę? Jeżeli tak, to zachęcamy Cię do kolejnej strony, na której wyszukasz pouczające wpisy – najedź na link Sukienki ciążowe dopasowane.

To, że akurat takie kosmetyki są nam konieczne i do tego w takich ilościach to nie okazuje się żadna kaprys – to normalnie konieczność. Przyznajcie zgodnie z prawdą kochani panowie, że takie właśnie nas kochacie – schludne, pachnące, niemalże doskonałe.

Nim zatem kolejnym razem będziecie chcieli krytykować takie z pozoru zbędne koszty pomyślcie o tym, że my to wszystko wykonujemy również dla Was. Doceńcie to, zamiast nas karcić i przypisywać szastanie pieniędzmi.
Kategorie: Dbaj o urodę Tagi: , , , ,