Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Zabiegi w celu poprawienia urody. Parę propozycji z zakresu oferty medycyny estetycznej 5 stycznia, 2022

Zabieg resurfacingu, czyli laserowego peelingu, jest doskonałym sposobem poprawienia urody dla kobiet, jakie narzekają na takiego typu problemy, jak nierównomierny kolor skóry, szorstkość, spodziewające się po zabiegu wyrównanego kolorytu, zwiększenia elastyczności oraz struktury. W laserze działa innowacyjna technologia, która zastępuje jedną wiązkę laserową całym zespołem mikrowiązek, z kontrolowanym poziomem głębokości ingerencji w naskórek oraz w skórę właściwą.

korekcja nosa

Autor: merec0
Źródło: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
resurfacing

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Ten zabieg nie trwa długo (od trzydziestu do sześćdziesięciu minut), lecz resurfacing zwykle trzeba powtarzać. Dla uzyskania najlepszych rezultatów rekomendowana jest sesja trzech zabiegów, chociaż zdarza się, iż kobiety są zadowolone z działań jednorazowego zabiegu.

Jeżeli zainteresowały Cię tematy w tym artykule, to wejdź w podany link oraz czytaj tu szczegółowych szczegółów.

Resurfacing to oczywiście jedna z kilkudziesięciu ofert klinik zajmujących się medycyną estetyczną. Sporo z nich proponuje też takie zabiegi jak: mezoterapia igłowa, ostrzykiwanie toksyną botulinową czy korekcja nosa. Gdy wybieramy klinikę, dobrze jest sprawdzić, czy pośród lekarzy są wyłącznie eksperci z zakresu medycyny estetycznej, czy także chirurgii, bo łatwiej im wtedy ocenić, czy problem, z jakim zgłasza się kobieta, wymaga interwencji chirurgicznej, jak korekcja nosa, czy wystarczającym rozwiązaniem jest nie tak bardzo inwazyjny zabieg medycyny estetycznej.

Może Cię również zainteresować –

Podczas niektórych zabiegów niezbędna jest pomoc lekarza anestezjologa, a konsultacja z kosmetologiem po zabiegach także jest wskazana. Czasem należy umówić się na wizytę kontrolną podczas regeneracji skóry. Najczęściej czas rekonwalescencji można skrócić sesjami zabiegów z użyciem lamp LED. Naświetlania służą też spotęgowaniu działania zabiegu.

Sprawdź również –