Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Dropshipping biżuterii – proste rozwiązanie dla mniejszych przedsiębiorstw. 14 sierpnia, 2018

Przede wszystkim wyjaśnijmy czym jest dropshipping. Jest to model logistyczny sprzedaży przez Internet polegający na przekazaniu procesu wysyłki produktu na dostawcę. Sens sklepu internetowego w tym typie logistycznym ogranicza się do zbierania zleceń i przesyłania ich do dostawcy, który wykonuje wysyłkę towaru do kontrahenta.

sprawdź

Autor: Kate&Kate
Źródło: Kate&Kate

Dropshipping biżuterii jest odpowiednim rozwiązaniem dla małych sklepów, które z reguły sprzedają własny towar w mniejszych liczbach i nie chcąmrozić środków na masowe zamówienia zapasów od dostawców czy wydłużać okresu realizacji zleceń poprzez ich komasowanie. Zamiast ogromnej przesyłki do sklepu, dostawca sam dokonuje wysyłki towaru wprost do klienta. Decydując się na dropshipping biżuterii nie zapomnij o tym, by wybrać tam, gdzie hurtownia z biżuterią (hurtownia z biżuterią) jest godnie przygotowana do przedkładania takiego typu współpracy (sprawdź polecaną stronę). Niszowe hurtownie nie oferują odpowiedniego zaplecza produktowego, ażeby prowadzić e-biznes. Prowadząc internetowy sklep z biżuterią doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jak drogie jest utrzymanie i rozwój stanów magazynowych, dbanie o przystępność towaru lub poszukiwanie najnowszych dostawców. Wiesz ile środków kosztuje zrealizowanie zamówień, opakowania, koszty wysyłki, pracownicy itd.

Naszyjniki

Autor: Evelyne La Hola
Źródło: Kate&Kate

Wybierając dropshipping (https://www.sentiell.pl/Dropshipping-ccms-pol-184.html) biżuteria umożliwi ci to: powiększenie różnorodności propozycji – można rozszerzać i pogłębiać ofertę i dodatkowo szybciej wdrażać nowe produkty – poprawnie przygotowani dostawcy przyzwolą wprowadzać do oferty nowe produkty za pomocą kilkunastu kliknięć. To trochę szybciej, niż czekanie paru tygodni albo niekiedy miesięcy na dostawę artykułów do magazynu, trzymanie kosztów wiecznych na niższym rzędzie – dodatkowa sprzedaż w tym rodzaju nie zwiększy kosztów wiecznych personelu, za odbiór, składowanie, wysyłanie i obsługę zwrotów towaru, obniżyć ryzyko – jeśli towar się nie sprzedaje, nie zostajesz z kompletnym magazynem.

Możesz eksperymentować z różnymi ofertami, bez wkładania zbyt wiele na początek oraz polepszyć jakość – dużysz skarbem nawet niewielkiego internetowego sklepu z biżuterią jest zadowolony konsument.