Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Drobne zmiany w naszym wyglądzie mogą przynieść świetne rezultaty 15 lipca, 2022

Kosmetologia poszła bardzo do przodu, w obecnych czasach jesteśmy w stanie odmienić bezinwazyjnie mnóstwo rzeczy, których nie chcemy w naszym wyglądzie. Nie musimy już w tym celu udawać się do chirurga plastycznego i poświęcać drogim i inwazyjnym operacjom. wystarczający będzie prosty proces kosmetologiczny i po problemie. Co możemy zmienić w swoim wyglądzie? Jak znaleźć profesjonalną kosmetyczkę? Tego wszystkiego dowiecie się się z tego artykułu.

cosmed24

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Jeżeli uważamy, że nasza cera jest zbytnio postarzona, możemy poradzić sobie z tym na kilka sposobów. Osoby dojrzalsze za pewne zaciekawią wypełniacze zmarszczek. Są to różnego typu kwasy, które kosmetyczka wstrzyknie nam w miejsce bruzd na twarzy. Mniej inwazyjnym zabiegiem, dedykowanym dla świeższej cery okaże się mikro dermabrazja. Polega ona na wykonaniu mocnego, chemicznego pilingu, złuszczającego nasz cały naskórek.

Ten bardzo unikalny serwis (https://innerharmony.pl/produkt/organiczny-koci-pazur-ekstrakt-w-kroplach/) prezentuje podobną problematykę, co tekst, który w tym momencie czytasz. Jeżeli Cię on zainteresował, kliknij tutaj!

Bezpośrednio po zabiegu będziemy wyglądać strasznie, całe w czerwieni, jednak na następny dzień nasza cera odmłodnieje nawet o 10 lat! Najmłodsze panie, najczęściej wybierają proces wprowadzający wypełniacz do ust. Ma to na celu powiększenie ich, nawet parokrotnie.

Przed udaniem się do kosmetologa po wypełniacze zmarszczek, upewnijmy się, że jest on osobą kompetentną. Jeżeli nie, może nam trwale uszkodzić nerwy twarzy! To samo wiąże się z powiększaniem warg – jeśli kosmetyczka wprowadzająca wypełniacz do ust nie będzie wiedziała co czyni, możemy uzyskać bardzo karykaturalny rezultat, który utrzymywać się będzie nawet przez parę miesięcy. Jeżeli chcemy uniknąć tego rodzaju szkodliwych sytuacji, zasięgnijmy porady znajomych. Może któraś z twoich koleżanek regularnie bywa w którymś z gabinetów, i jest w stanie ci go polecić? Nawet jeśli jest bardziej kosztowny niż ten na twojej dzielnicy – warto się do niego przejść.

Także najmniej zaawansowany zabieg może nas oszpecić jeżeli mamy niefart, z tego powodu dobrze być rozsądnym przed kłopotema nie po nim. Żeby zminimalizować niebezpieczeństwo, powinniśmy na początku przeanalizować, jaki efekt pragniemy otrzymać, i czy planowana procedura jest nam naprawdę niezbędna? Inną, równie ważną kwestią jest wybór odpowiedniej specjalistki. Nietrudno można wpaść w ręce kogoś niedoświadczonego i pozbawionego kompetencji, kto może popsuć nam tylko nerwy i urodę. Z tego powodu lepiej unikajmy pierwszych lepszych gabinetów, i lepiej wybrać się tylko do tych sprawdzonych, nawet jeżeli przyjdzie nam za to dużo zapłacić.