Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Doskonałe sposoby na uporządkowanie produktów kosmetycznych w łazience- akcesoria, które możemy wykorzystać do uporządkowania akcesoriów 30 listopada, 2022

Domeną kobiet jest to, że najczęściej posiadają dużo kosmetyków. Łazienka uginająca się od buteleczek a także słoiczków spędza sen niejednemu z mężczyzn, który mieszka z kobietą. Wszystkie kosmetyki można jednak mądrze poukładać i przechowywać tak, żeby nikomu nie wadziły.

kosmetyki, kobieta

Autor: Laura D’Alessandro
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie małej łazienki wiąże się z koniecznością znalezienia idealnego sposobu na gromadzenie wszystkich akcesoriów. Czasem jest to bardzo trudne, kiedy nasza łazienka ma niestandardowy kształt bądź mamy na prawdę bardzo mało miejsca. Gdy nasz pokój sypialniany jest większy, możemy zdecydować się na kupno toaletki, do której można przenieść niektóre z kosmetyków. Toaletka jest dobrym rozwiązaniem, gdyż możemy przy niej zrobić makijaż albo fryzurę, bez konieczności zajmowania łazienki pozostałym domownikom. Najlepiej zakupić taką, która ma podświetlane lustro i dużą ilość przegródek albo szuflad. Można w niej też trzymać posiadaną biżuterię, której z pewnością jest tak samo dużo, co przeróżnych kosmetyków do pielęgnacji ciała, cery lub włosów.

Jeżeli chodzi o porządkowanie kosmetyków w łazience, najlepsze będą pojemne szafki. Gdy jednak nie ma na nie miejsca przydadzą się różnego typu pojemniki, na przykład pojemnik altrad pojemniki zabezpieczające na kosmetyki czy też na szczoteczki do zębów oraz na waciki kosmetyczne. W wielu sklepach można zakupić gustowne zestawy takich pojemników w skład których wchodzą na przykład kolorowe mydelniczki albo pojemniki na mydło w płynie. Bardzo przydatne będą wszelkiego rodzaju skrzynki czy też kuferki, w których można trzymać nieduże kosmetyki.

odwiedź witrynę

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki takiemu uporządkowaniu ich, zawsze będziemy wiedzieć gdzie ich szukać i dodatkowo zadbamy o porządek w łazience. Szafkę pod zlewem zarezerwujmy tylko na środki czystości, których używamy do sprzątania powierzchni w łazience. Nie przechowujmy razem z nimi kosmetyków czy też wacików do demakijażu, ponieważ z pewnością nie chcemy, aby zostały one zabrudzone silnymi środkami czystości. Pięknie urządzona łazienka może stracić na uroku, kiedy będzie pełna nieuporządkowanych kosmetyków. Warto zadbać o ich porządek i wyposażyć się w ładne opakowania, które nierzadko mogą dodatkowo udekorować wnętrze.