Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Fenomenalne produkty z aloesem. 4 marca, 2022

Santaverde to jednostka produkująca zdrowe kosmetyki. Wszystkie produkty Santaverde zawierają czyste soki i dodatkowo oleje roślinne, wrażliwedestylaty ziołowe i drogocenne ekstrakty roślinne – oraz ani jednej kropli wody. Większość używanych substytutów pochodzi z certyfikowanych upraw i także certyfikowanych dzikich zbiorów.

wejdź na www i dowiedz się więcej

Autor: Artego
Źródło: Artego

Dzięki własnym ekologicznym uprawom roślin, Santaverde jest w stanie sprawdzać wszystkie etapy procesu produkcji i poręczają, że do wytwarzania ich produktów używane są tylko i wyłącznie najczystsze i najświeższe surowce zawierające prawdziwe bogactwo substancji czynnych. Niestety Santaverde to marka produkująca kosmetyki jedynie do cery delikatnej, tłustej i także pielęgnacji ciała. Ich wartość jest dość wygórowana, albowiem za krem nawilżający o pojemności 30 ml trzeba zapłacić 130 zł. Chcąc podobnie skutecznie zatroszczyć się o swoje włosy, które zazwyczaj są już „po przejściach” dobrze jest zainwestować w dobryszampon do włosów farbowanych (sprawdź polecaną stronę).

Producentów jak i firm takich kosmetyków jest niezmiernie dużo.

Jeśli poszukujesz innych danych na omawiany wątek, to też rzuć okiem na analogiczne materiały, które podnoszą tę problematykę.

Przedział cenowy także jest bardzo zróżnicowany: rozpoczyna się od 10 zł ustaje na 100 zł, nieraz nawet więcej. Najbardziej promowany jest szampon do włosów farbowanychmarki Kerastase Reflection, który pielęgnacyjnie odbija światło, przemieniając każde włókno włosa oraz nadając im zwierciadlany blask. Wartość produktu to ok. 80 zł. Za 250 ml.

Kolejnym szamponem jest Vitamino Color marki L’Oreal, który odżywia włókno włosa orazzabezpiecza blask włosów koloryzowanych, od typowych po grube, od trochę do miernie uwrażliwionych sprawiając, że włosy są w wyższym stopniu miękkie, delikatne i lśniące. Cenaartykułu to ok. 35 zł za 250 ml. Oba te szampony zakupić można wyłącznie w sklepie z towarami fryzjerskimi. Prościej dostępnym na rynku jest Garnier Fructis Color Resist, którego wartość to ok. 9zł za 250 ml. Szampon ten za sprawą zawartości olejku z winogron + ACAI odżywiawłosy, a dzięki wdrożeniu technologii Chroma Intense ( gdzie barwniki utrzymują się wewnątrz włosa), sprawia, że odcień jest bardzo trwały.

Pomnij, że dbając w podobny sposób o włosy jak i skórę trzeba korzystać ze sprawdzonych i solidnych kosmetyków. Czasem lepiej zapłacić cokolwiek więcej za konkretny produkt, natomiast mieć pełne przekonanie że nie zrobimy sobie nim żadnej krzywdy.