Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Dobre rady dla eleganckiego faceta Listopad 23, 2021

Jakiś okres czasu temu modne stało się chodzenie w kaloszach. Nie do końca wiadomo jaki był tego powód. Deszcze tamtego roku – pomimo iż częstsze – nie były aż tak ulewne by ten trend na kalosze usprawiedliwiać.

Autor: stracd
Jak zwykle „na pierwszy ogień” poszły panie. Zaroiło się w programach TV od znanych mniej lub bardziej pań, które – gdy tylko nadarzyła się okazja – prezentowały swe schludne, kolorowe kalosze. No i ruszyła lawina! Ludzie stracili głowy! W kąt trafiły zwyczajne jednokolorowe kalosze męskie jak i damskie. Zamieniono je na gustowne, kolorowe, kaloszki dla pań i panów.

Czasem taki dobór obuwia do elegantszego ubioru sprawiał co najmniej dziwne wrażenie. Pewnego razu miałem okazję w jakiś pochmurny, ale nie deszczowy dzień oglądać mężczyznę, który wychodził z pięknej limuzyny w bardzo szykownym ubiorze. Wizerunek popsuły bez wątpienia żółciusieńkie modne męskie gumowce w geometryczne wzory.

Na pewno lepszym rozwiązaniem dla dżentelmena z limuzyny byłyby mokasyny męskie lub – jeśliby chciał ów mężczyzna na kawę pójść w troszeczkę mniej zobowiązującym ubiorze – niezłym pomysłem są po prostu buty męskie do miasta. Jest to bardzo wygodna krzyżówka obuwia typu sportowego z obuwiem eleganckim. Można je zakładać do dżinsów jak i spodni troszkę elegantszych.

Każdy wie, że eleganckiego mężczyznę poznaje się po wyglądzie jego butów. Ta sama reguła obowiązuje mężczyznę także w domu, choć na pewno w troszkę mniejszym stopniu.

Czy bezskutecznie chcesz wyszukać podobny artykuł? Jeśli tak, to szczerze zalecam to omówienie (https://bylola.pl/pl/c/Spodnie/60) – to na pewno jest to, czego właśnie teraz potrzebujesz.

Pan domu jeżeli już wkłada kapcie męskie (nie wszyscy to lubią) również powinien je odpowiednio wybrać. Najlepiej by były w stonowanych barwach no i oczywiście komfortowe, bowiem niełatwo jest oddawać się przyjemności zabawy z dziećmi czy czytać ulubioną gazetę w mało wygodnych kapciach męskich.