Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Dlaczego planszówki wracają do popularności, krótki opis najbardziej popularnych tytułów z obecnego czasu. 4 stycznia, 2020

Ostatnie kilka lat to wielki powrót planszówek. Chociaż w pewnym momencie wydawać się mogło, że wszechobecna elektronika skutecznie zabiła tę formę rozrywki, to jednak stało się zupełnie inaczej. Nagle okazało się, że ludzie jednak chcą się spotykać ze sobą i spędzać czas inaczej, niż spoglądając w kolejne ekrany. Trendy te widać bardzo dobrze także w sklepach, gdzie co chwilę pojawiają się nowe produkcje, i dla dorosłych, i dla dzieci. Wiele z nich będzie dość skomplikowana, wymagająca zapoznania się z instrukcją i dużej ilości czasu, z kolei inne bardzo dobrze nadają się na krótką rozgrywkę w wolnej chwili. Właśnie do takich można na przykład zaliczyć gierki małżeńskie gra planszowa – . Jeśli chodzi o grafikę zaprojektowana ona została przez znanego grafika Andrzeja Mleczko, więc już dla samego tego można ją kupić.

Jeżeli omawiany wątek Cię fascynuje oraz szukasz więcej informacji, to po przejściu do serwisu www (https://www.skalnik.pl/buty/dynafit) znajdziesz ich bardzo dużo – będą one podobne tematycznie, ale równie ciekawe.

Oprócz tego rzecz jasna bardzo ciekawie się w nią gra, a dedykowana jest ona dla małżeństw i par, które mogą się zmierzyć z rozmaitymi zadaniami i porównać z innymi parami. Jak się okazuje gierki małżeńskie są także bardzo popularnym upominkiem, jeżeli mieć się będzie okazję, to można pomyśleć o czymś takim.

fotogram - ubrania

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
ubrania - fotografia

Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com

W podobnym klimacie jest utrzymana ego gra.

Jeżeli znalezienie dodatkowych danych na opisywany temat jest dla Ciebie niezwykle istotne, to aby je zdobyć prześledź witrynę, na jakiej je na pewno dostrzeżesz.

Ona za to będzie sprawdzać wiedzę graczy o najbliższych przyjaciołach. Polega ona na tym, że trzeba wylosować jedno spośród 400 pytań, jakie trzeba przeczytać i zapisać dyskretnie odpowiedź. Pozostali z graczy zadając pytania pomocnicze próbują wytypować odpowiedź, a ten, kto przy tej odpowiedzi będzie najbliżej dostanie najwięcej żetonów. Zwycięzcą zostanie ten, kto będzie najlepiej znał przyjaciół i odgadnie ich wybory. Za to na długie jesienne wieczory bardzo dobrze będzie się nadawać carcassonne – carcassone. Gra się w nią w taki sposób, że z żetonów z klasztorami, zamkami, drogami oraz łąkami należy ułożyć mapę. Dzięki budowaniu obszarów i przejmowania kontroli nad nimi gracze zyskują tym sposobem punkty.Gra wymaga odpowiedniej strategii i planowania, a oprócz tego dużej ilości czasu wolnego, ponieważ ciekawe rozgrywki mogą trwać nawet kilka długich godzin.