Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Co nam proponują ośrodki SPA? 16 września, 2021

Jednym ze skutecznych i najbardziej przyjemnych sposobów na ucieczkę przed jesienną melancholią może być pobyt w ośrodku SPA. Moda na zadbane ciało staje się w naszym kraju coraz to bardziej popularna, co wykorzystują tak zwane farmy piękności, jakich oferta może zadowolić nawet bardzo wybrednego klienta.

Kobieta w salonie SPA

Autor: Hotel Zamek Lubliniec
Źródło: Hotel Zamek Lubliniec
Gabinety SPA na pewno częściej odwiedzają kobiety (63 % klientów gabinetów piękności), które to korzystają dodatkowo z usług gabinetów kosmetycznych oraz solariów. Faceci, jeśli już chcą troszczyć się o swój wygląd, wybierają raczej salony fitness oraz sauny. Ośrodkami SPA są w szczególności zainteresowane osoby w wieku miedzy 30 a 40 lat, acz i młode panie (19-23 lat) również chętnie do nich zaglądają. Kobiety, jakie nie przekroczyły 30 lat spotkamy częściej na solarium a także w klubach fitness, natomiast bardziej dojrzałe klientki – w gabinetach masażu.

Generalnie powiedziawszy bardziej wyczuleni na punkcie własnego designu są osoby legitymujące się wyższym wykształceniem, które to nagminniej aniżeli pozostali Polacy korzystają z oferty gabinetów SPA, sauny, salonów kosmetycznych bądź klubów fitness. Ośrodki SPA oferują swoim klientkom pobyt w pokojach o wysokim komforcie, a także wiele ekskluzywnych zabiegów kosmetycznych jak też egzotycznych, odprężających masaży. Zabiegi realizowane są przez najlepszych profesjonalistów w zakresie kosmetologii, a również dermatologii, którzy zdołają dobrze ocenić stan jak też potrzeby naszej cery, a również dopasować i zrealizować najbardziej pomyślne dla nas zabiegi.

spa

Autor: mixtureusa
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od tego czy potrzebujemy oczyścić swój organizm z toksyn czy też zrelaksować, można wybrać w największym stopniu dogodny dla nas pakiet. Sposobność korzystania z basenów oraz z wanien z hydro masażem spowoduje, że zniknie nawet największe wyczerpanie. Planując sobie pobyt w spa (Novagroup – laser naczyniowy) nie wyłącznie będziemy mogli dobrze się bawić jeśli pojedziemy tam w towarzystwie przyjaciół bądź rodziny, ale także nabierzemy nowych mocy do codziennych obowiązków. Zadbamy nie tylko o nasz wygląd ale dodatkowo nastrój. Proponuję zatem zasiąść wygodnie przed monitorem laptopa i wystukać w wyszukiwarkę frazy: SPA Szklarska Poręba lub też hotele Szklarska Poręba, ewentualnie Szklarska Poręba hotele. Więcej na
Kategorie: Dbaj o urodę Tagi: , ,