Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

W bliskości z urodą 14 kwietnia, 2022

Ujędrniamy skórę, wygładzamy zmarszczki, maskujemy niedoskonałości – chcemy by nasza twarz wyglądała jak najpiękniej. Umożliwiają nam to salony kosmetyczne oraz kliniki medycyny estetycznej, których mamy pod dostatkiem. W końcu nadeszły czasy, w których młodszy wygląd już nie musi kojarzyć się nam tylko chirurgicznym naciąganiem skóry twarzy. Istnieją bowiem sposoby, które sprawią, że na nowo pokochamy siebie.
Możliwość komentowania W bliskości z urodą została wyłączona

Gładkie nogi – można spełnić niniejsze marzenie, idąc na depilację laserową 6 kwietnia, 2022

Kobiety mają wiele powinności – muszą pracować, zajmować się domem, troszczyć się o pociechy i załatwiać wiele spraw, o których częstokrotnie ich partnerzy nie mają pojęcia. Dlatego bardzo niedużo czasu zostaje im na dbanie o siebie i swoje potrzeby, nie mówiąc już o wyglądzie. Choć pragną wyglądać pięknie, zdarza się, że zasypiają mając maseczkę na twarzy, gdyż już nie mają energii, by pójść do łazienki i ją zmyć. O gładkich nogach już nie myśląc – golenie maszynką codziennie jest nie tylko męczące, ale też podrażnia skórę. Rozwiązaniem tego kłopotu jest depilacja laserowa Tarnów.
Możliwość komentowania Gładkie nogi – można spełnić niniejsze marzenie, idąc na depilację laserową została wyłączona
Kategorie: Dbaj o urodę Tagi: , ,

Usuń na lato zbędne owłosienie 16 lutego, 2022

Lato to pora roku, która skłania nas do zdjęcia tony ciuchów i pokazywania pięknie opalonego i zadbanego ciała. Niemniej owo pięknie opalone i zadbane ciało nie pojawia się samo przez się. Trzeba stosownie zatroszczyć się o ciało i sylwetkę, i warto zrobić to już dużo wcześniej niż z chwilą pojawienia się pierwszych letnich dni. najważniejsze w tej sytuacji jest nie tylko należycie wygładzona i opalona skóra, ale także odpowiednio wydepilowana.
Możliwość komentowania Usuń na lato zbędne owłosienie została wyłączona

Laser do usuwania owłosienia pracuje bezinwazyjnie 30 grudnia, 2021

Mogłoby się wydawać, że wystarczy że będziemy przedstawiali szczupłe ciało, a już będziemy cieszyć się zainteresowaniem u płci przeciwnej oraz będziemy wypełniać wszystkie normy w odniesieniu do naszego wyglądu. Okazuje się jednak, że to tak nie przedstawia się, gdyż poza świetną sylwetką, musimy prezentować jeszcze jędrne ciało, a dodatkowo powinno być ono gładkie, pozbawione niepotrzebnego owłosienia.

Możliwość komentowania Laser do usuwania owłosienia pracuje bezinwazyjnie została wyłączona

Jakiego rodzaju zabiegi wybrać w trosce o estetykę całego ciała? 16 września, 2021

Zabiegi kosmetyczne cieszą się zainteresowaniem wśród kobiet oraz mężczyzn. W obecnych czasach są one powszechnie wykonywane w różnych gabinetach, nierzadko po obniżonych cenach.
Możliwość komentowania Jakiego rodzaju zabiegi wybrać w trosce o estetykę całego ciała? została wyłączona

Stań przed światem prezentując i czując się doskonale 18 lipca, 2021

Według badania, o którym donosił „The Daily Mail”, przeciętna kobieta wyraża swe niezadowolenie z wyglądu zazwyczaj 36 razy dziennie. W dzisiejszych czasach, gdy mamy pod ręką skuteczne środki poprawiające nasze niedoskonałości, chcemy z nich korzystać. Które zabiegi Polki wykonują najczęściej?
Możliwość komentowania Stań przed światem prezentując i czując się doskonale została wyłączona
Kategorie: Dbaj o urodę Tagi: , ,

Czym się różni laser od metody IPL 19 maja, 2021

Metoda IPL polega na zniszczeniu cebulki włosowej przy pomocy wiązki światła wysyłanej przez głowicę odpowiedniego przyrządu. Światło słoneczne jest w rzeczywistości promieniowaniem elektromagnetycznym. Podobne promieniowanie, jednak o trochę innej rozciągłości fali prześwietla nasze połamane kończyny, podgrzewa posiłki i pozwala słuchać najnowszych radiowych przebojów.

Możliwość komentowania Czym się różni laser od metody IPL została wyłączona