Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Dbajmy o siebie gdy jest zimno 1 grudnia, 2021

Każda pora roku charakteryzuje się czymś innym, latem jest upalnie oraz pragniemy mieć na sobie jak najmniej elementów ubrań, za to jesienią kiedy zrobi się chłodniej zakładamy polary oraz cienką wiatrówkę, tak żeby zimą zamienić ją na coś znacznie grubszego i równocześnie cieplejszego.

Co roku w określonej porze stajemy przed problemem w co powinniśmy się ubrać, jakiego rodzaju ubrania zewnętrzne będą dla nas najbardziej właściwe oraz co się z tym łączy, także najbardziej opłacalne.

Moda damska

Autor: Mycatkins
Źródło: http://www.flickr.com

Dobierzmy do swoich potrzeb

Jeżeli jesteśmy z grupy tych osób, które marzną oraz kochamy być rzeczywiście dobrze ubrani, to bez wątpienia wspaniale sprawdzą się kurtki puchowe, które dosięgają do połowy łydek, bo wtenczas będziemy mieli przeświadczenie, że żadne zimno nam nie zagrozi.

Pokrewne dane znajdują się tu – więcej zobaczysz na stronie (http://www.pralnia-warszawianka.pl/), którą też należy poznać. Naturalnie jeśli omawiana tematyka jest dla Ciebie użyteczna.

Jeśli jeździmy komunikacją miejską, to dobrze robimy jeśli okupimy się w kurtkę średniej długości, trochę za albo ciut przed kolana, ponieważ wtenczas będziemy posiadali gwarancję, że siadając w tramwaju będziemy siadać na kurtce, a więc będzie nam przyjemnie, a jednocześnie też w razie czego nie będziemy mieli kłopotów z dotarciem na tramwaj. A jeżeli jeździmy wozem i nie możemy posiadać zaciśniętych nóg, to należy kupić kurtkę trochę za tyłek, tak żeby zakrywała nam nerki, ale w żaden sposób nie ograniczała naszych ruchów.

Płaszcze

Autor: Nife
Źródło: Nife

Z płaszczem mamy gust

A co jeżeli uwielbiamy styl oraz chcemy jeśli nawet nie na co dzień, to chociaż od czasu do czasu, pięknie się prezentować? Wówczas wspaniale przydadzą się płaszcze, długie, krótkie, z kapturem lub bez, ciągle idealnie będą pokazywały naszą figurę i jednocześnie również będą nam przydawały dobrego szyku. Co ważne to fakt, iż taki płaszcz jest odpowiednio gruby, więc bez wątpienia nie będziemy musieli się martwić, iż będzie nam w nim zimno, albo niewygodnie. Jeśli aura nie jest już bardzo zimna, by równie korzystnie i elegancko się prezentować, wystarczy fajny żakiet.

Im lepiej ubrani, tym nam cieplej

Wiemy, iż każdy pragnie się prezentować wspaniale, a równocześnie również pragnie, aby było mu wygodnie oraz właśnie dlatego zanim poweźmiemy ostateczną decyzję, czy chcemy płaszcz czy kurtkę, to należy rozważyć każde za i przeciw. Należy zobaczyć jak najczęściej spędzamy czas na dworze, w jaki sposób się przemieszczamy, no oraz oczywiście powinniśmy się zastanowić nad kolorem, gdyż w czarnym będziemy mało zauważalni na drodze jak tylko zrobi się ciemno, a znowu biały może sprawić, iż co chwilę będziemy zmuszeni prać, a więc będziemy musieli mieć dodatkowo coś na przebranie.