Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Damskie piękno i czar, czyli uwierzenie w siebie i własne możliwości poprzez urodę i klasę. 23 lipca, 2020

Bycie kobiet uwarunkowane jest poprzez wiele elementów. Nie da się ukryć, że uroda i piękno zewnętrzne stanowi jedno spośród nich. Gdy kobieta zda sobie z tego sprawę, chce osiągnąć wszystko, aby stać się chociażby zbliżona do istot które określane są mianem piękna. Kim jest jednak piękna kobieta? Czy jest nią szczupła modelka, która odżywia się tylko zieleniną? A może to być farbowana blondynka, która ma zbyt wielki dekolt, a w jej postaci nie ma teraz nic naturalnego? A być może piękno zamyka się w czymś zupełnie innym?

makijaż Smoky Eye

Autor: tGJ tGJ
Źródło: http://www.flickr.com
Wydawać by się mogło, że ideałem pięknej urody jest kobieta (zobacz kosmetyki przeciwstarzeniowe dla kobiet), która jest świadoma tego, że jest fascynująca taka, jaka po prostu jest. Albowiem nie ma potrzeby nic w sobie poprawiać, aby przybliżyć się do tego wzoru. Żeby być piękną potrzeba w zasadzie niedużo – polubić się taką, jaką się po prostu jest. Zaakceptować swoje ciało, łącznie ze wszystkimi wadami, czy brakami. Jeżeli to się uda, to nawet te wady staną się bliskie a także nie będą już defektami,a będą plusami. Ponieważ najbardziej kuszące, ładne kobiety, to te, które czują się świetnie własnym ciele, są naturalne, pewne siebie i pewne własnego ciała. I nieraz działają zgodnie z zasadą: „kobieta zmienną jest” stosując proste sztuczki, jak tu – farby i szampony koloryzujące.

malowanie oczu

Autor: Dmitry Boyarin
Źródło: http://www.flickr.com

Atrakcyjna dziewczyna posiada w sobie własny wewnętrzny seksapil. Jeśli źle się czuje we własnej skórze, każda próba jego wydobycia wydają się być nienaturalnie i sztucznie. Najodpowiedniejsza jest normalna naturalność, jaką się po prostu posiada.

Czy ta notka wzbudziła Twoją ciekawość? Jeśli tak, to przeczytaj ten niesamowicie wyczerpujący tekst (https://novagroup.pl/produkt/kosmetyki-na-dzien/krem-nawilz%CC%87aja%CC%A8co-odz%CC%87ywczy-96b). On bez wątpienia także okaże się warty zgłębienia.

Żeby ją z siebie wydobyć trzeba przede wszystkim zaakceptować własne ciało. Kolejną bardzo ważną sprawą jest bycie prawdziwą, dumną z życia i pozytywnie nastawioną. Pewna siebie osoba tworzy wokół własnej osoby aurę piękna, powabu i perfekcyjności. Jest wspaniała, bo czuje się cudownie i wie jak o siebie zadbać (ponieważ stosują: ).

Jej estetyka wręcz zawstydza, ponieważ jeśli uwierzy się we własny indywidualny czar, inni dodatkowo go zobaczą. Zadbana kobieta, która dba o każdy centymetr własnego ciała, która szuka sposobów na to, aby wyglądać niesamowicie, będzie rzeczywiście tak wyglądać. Atrakcyjność każdy posiada w sobie, czasem wystarczy je po prostu wydostać spod grubej warstwy kompleksów i niepewności siebie. A to wszystko będzie sprowadzało się do tego, iż jej uroda rozkwitnie i oczaruje niejedną osobę.