Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Daj szansę się uwieźć magicznej mocy zapachu ukrytego we flakoniku 5 sierpnia, 2021

Zapachy posiadają niewypowiedzianą moc. Każdy z nas sam choć raz poczuł tę właściwość – zapachy są niczym garderoba, musimy je dobrze dobrać do charakteru, okoliczności oraz pory dnia. Każda kobieta powinna posiadać w swej kosmetyczce co najmniej dwa rodzaje perfum – pierwszy zapach lekki, pobudzający oraz dodający świeżości – dobry na początek dnia. Drugi – trochę bardziej uwodzicielski oraz cięższy. Będzie odpowiedni z pewnością wieczorem oraz nocną jeśli czeka nas wyjątkowy wieczór – to idealne dopełnienie wieczornego stroju.

perfumy w drogerii

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Zmysłowy aromat do wieczorowej kreacji jest jak zwieńczenie dzieła – każda Pani poczuje się dużopiękniejsza. Jak najbardziej jest to zrozumiałe – każdy mężczyzna zwróci uwagę kobiecie, jeśli zaintryguje go zapachem. Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem perfum niech zajrzy tutaj: polecana strona.

Każda z nas chciałaby czasami poczuć się niczym gwiazda estrady. To możliwe do osiągnięcia dzięki perfumom reklamowanym przez gwiazdę jaką jest Rihanna. Te perfumy to Rihanna Reb L Fleur Woda perfumowana 100 ml spray TESTER. Zapach ten stworzono dla Pań podobnie energicznych jak Rihanna – przykuwających uwagę i niezwykle odważnych. To aromat który łączy delikatne zapachy owocowe i kwiatów z nieco cięższymi zapachami jak na przykład wanilia.

ozdobny flakonik z perfumami

Autor: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Dla kobiet przebojowych, które uprawiają sport i wykorzystują cały dzień dobrą propozycją są perfumy SARANTIS C-THRU Amethyst Woman Woda toaletowa 75 ml spray. Jest to propozycja o bardzo delikatnym oraz orzeźwiającym aromacie, motywującym do działania każdego dnia. Możliwości takie są wynikiem zastosowania zapachów cytrusów oraz kwiatów. Bardzo lubiana przez kobiety, gdyż zapach przez bardzo długi czas da się wyczuć na skórze. Perfumy (zobacz też: perfumy francuskie) są przy tym w niebywale niskiej cenie.

Głównym atrybutem każdego Pana jest jego zapach . Tak jak jak kobieta do kreacji, tak mężczyzna potrzebuje niezwykłego aromatu ubierając ulubioną koszulę. Dla mężczyzn niezwykle męskich, o silnym charakterze zaprojektowano zapach Ted Lapidus Black Soul woda toaletowa 100 ml. Nieprzeciętny aromat dla nieprzeciętnych mężczyzn. Jego atutem jest fakt, że jest nadzwyczaj wydajny. mała ilość jest odpowiednia, by pachnieć intensywnie wiele godzin.