Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Czym jest lifting twarzy? Czy każdy może dokonać taki zabieg? O czym pamiętać? 6 sierpnia, 2022

Na pewno każdy z nas pragnąłby cieszyć się wspaniałym i młodym wyglądem przez długi czas, jednak z upływem czasu nasze ciało oraz rysy twarzy się zmieniają, więc widoczne są oznaki starości. Niestety, skóra nie jest taka jędrna, wiotczeje i opada, na twarzy natomiast pojawiają się zmarszczki. To nie jedynie skutki upływu czasu, ale także stresu. Jak zależy nam na dużej zmianie naszego wyglądu, tak więc lifting twarzy jest w stanie faktycznie być pomocny.

nici liftujące katowice

Autor: Zenspa1
Źródło: http://www.flickr.com
To zabieg, który polega na usunięciu nadmiaru wiotkiej, opadającej i zmieniającej się skóry twarzy, a także szyi. Zobacz tutaj Dzięki temu skóra zostaje naciągnięta, zmarszczki zaś są wygładzone i mniej widoczne. Tego typu operacja trwa najczęściej od 1,5 do 6 godzin. Cięcie przeprowadzone jest od okolicy skroni, idealnie wzdłuż przedniego brzegu małżowiny usznej, w dalszej kolejności za płat ucha i przechodzi w tył we włosy. Jeżeli operowana jest także szyja, to niezbyt duże nacięcia robione są także pod brodą. Nadmiar skóry jest usuwany, a następnej chirurg wprowadza dren, jaki służy do odprowadzania płynów, jakie byłyby w stanie zgromadzić się pod skórą i utrudniać gojenie się ran.

Zaciekawiły Cię informacje implantologia stomatologiczna warszawa podane w naszym artykule? Szalenie przyjemnie zatem będzie nam podzielić się z Tobą nowymi tekstami. Czekamy na ocenę!

Zabieg robi się najbardziej często w ogólnym znieczuleniu.

Lifting twarzy robiony jest jednocześnie u kobiet, jak i ale i mężczyzn. Osoba, która poddaje się zabiegowi musi być zdrowa fizycznie i psychicznie. Tego typu operacje robione są najbardziej często u osób w wieku od czterdziestu do sześćdziesięciu lat. Lifting twarzy może być jednakowoż stosowany u bardziej młodych pacjentów, których skóra nie jest w zbyt odpowiedniej kondycji, zaś oznaki starzenia zjawiły się wcześniej niż to najczęściej się dzieje. Jednocześnie osoby po 60-tce mogą poddać się temu zabiegowi, ale tylko jak pozwoli na to ich zdrowie. Po zabiegu pacjent pozostaje w klinice jedną lub dwie doby. Po tym okresie zostają usunięte wprowadzone we wcześniejszym czasie pod skórę dreny. Bandaże zostają zdjęte pomiędzy trzecim a piątym dniem po zabiegu. Jak stosowane były nierozpuszczalne szwy to tego typu wycięcie robi się po około siedmiu dniach.

Rekonwalescencja powinna trwać mniej więcej 2 tygodnie, w tym czasie powinniśmy unikać zbyt dużego wysiłku fizycznego. Każda z klinik powinna skorzystać z jak najbardziej profesjonalnych produktów, całe szczęście dużo jest miejsc, w jakich można kupić różne konieczne przedmioty i środki do liftingu, typu nici liftujące Katowice. Oni są najlepsi kliknij tutaj.
Kategorie: Dbaj o urodę Tagi: , ,