Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Czym jest lifting twarzy? Czy każdy może dokonać taki zabieg? O czym pamiętać? Maj 1, 2020

Na pewno każdy z nas pragnąłby cieszyć się wspaniałym i młodym wyglądem przez długi czas, jednak z upływem czasu nasze ciało oraz rysy twarzy się zmieniają, więc widoczne są oznaki starości. Niestety, skóra nie jest taka jędrna, wiotczeje i opada, na twarzy natomiast pojawiają się zmarszczki. To nie jedynie skutki upływu czasu, ale także stresu. Jak zależy nam na dużej zmianie naszego wyglądu, tak więc lifting twarzy jest w stanie faktycznie być pomocny.

nici liftujące katowice
Autor: Zenspa1
Źródło: http://www.flickr.com
To zabieg, który polega na usunięciu nadmiaru wiotkiej, opadającej i zmieniającej się skóry twarzy, a także szyi. Zobacz tutaj Dzięki temu skóra zostaje naciągnięta, zmarszczki zaś są wygładzone i mniej widoczne. Tego typu operacja trwa najczęściej od 1,5 do 6 godzin. Cięcie przeprowadzone jest od okolicy skroni, idealnie wzdłuż przedniego brzegu małżowiny usznej, w dalszej kolejności za płat ucha i przechodzi w tył we włosy. Jeżeli operowana jest także szyja, to niezbyt duże nacięcia robione są także pod brodą. Nadmiar skóry jest usuwany, a następnej chirurg wprowadza dren, jaki służy do odprowadzania płynów, jakie byłyby w stanie zgromadzić się pod skórą i utrudniać gojenie się ran.

Zaciekawiły Cię informacje implantologia stomatologiczna warszawa podane w naszym artykule? Szalenie przyjemnie zatem będzie nam podzielić się z Tobą nowymi tekstami. Czekamy na ocenę!

Zabieg robi się najbardziej często w ogólnym znieczuleniu.

Lifting twarzy robiony jest jednocześnie u kobiet, jak i ale i mężczyzn. Osoba, która poddaje się zabiegowi musi być zdrowa fizycznie i psychicznie. Tego typu operacje robione są najbardziej często u osób w wieku od czterdziestu do sześćdziesięciu lat. Lifting twarzy może być jednakowoż stosowany u bardziej młodych pacjentów, których skóra nie jest w zbyt odpowiedniej kondycji, zaś oznaki starzenia zjawiły się wcześniej niż to najczęściej się dzieje.

Żeby jakiekolwiek omówienie było traktowane za godne polecenia, powinno zawierać merytoryczną treść. Jeśli chciałbyś ją poznać, kliknij tutaj oraz zdobądź pomocne szczegóły.

Jednocześnie osoby po 60-tce mogą poddać się temu zabiegowi, ale tylko jak pozwoli na to ich zdrowie. Po zabiegu pacjent pozostaje w klinice jedną lub dwie doby. Po tym okresie zostają usunięte wprowadzone we wcześniejszym czasie pod skórę dreny. Bandaże zostają zdjęte pomiędzy trzecim a piątym dniem po zabiegu. Jak stosowane były nierozpuszczalne szwy to tego typu wycięcie robi się po około siedmiu dniach.

Rekonwalescencja powinna trwać mniej więcej 2 tygodnie, w tym czasie powinniśmy unikać zbyt dużego wysiłku fizycznego. Każda z klinik powinna skorzystać z jak najbardziej profesjonalnych produktów, całe szczęście dużo jest miejsc, w jakich można kupić różne konieczne przedmioty i środki do liftingu, typu nici liftujące Katowice. Oni są najlepsi kliknij tutaj.
Kategorie: Dbaj o urodę