Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Czym jest depilacja laserem? 23 lutego, 2020

Depilacja laserem to jeden z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej.
Poprzedzona konsultacją z lekarzem oraz zrealizowana przez wykwalifikowanego oraz kompetentnego specjalistę jest skuteczną jak też bezpieczną dla zdrowia metodą, z której coraz częściej korzystają nie jedynie panie, ale również panowie.

odzież

Źródło: lokikoki.pl
Od innych metod pozwalających usunąć zbędne owłosienie epilację laserową odróżnia to, że jej rezultaty są trwałe. Jest to możliwe, ponieważ w trakcie zabiegu wykorzystuje się zjawisko tzw. selektywnej fototermolizy.

Serdecznie namawiamy do poznania większej ilości tekstów na ten temat. Jeżeli Cię on interesuje, to zobacz stronę, na której opublikowane są podobne teksty.

Na czym polega depilacja laserowa Wrocław? Kosmetolog przystawia głowicę lasera do przedtem przygotowanej skóry. Wydzielana poprzez laser wiązka silnego światła jest absorbowana przez melaninę, zatem pigment mieszczący się w cebulkach włosków. Laserowy impuls zostaje zamieniany w energię termiczną, co wywołuje zniszczenie struktur odpowiedzialnych za przyrost włosków, dzięki temu nie odrosną.

Opakowanie chusteczek potrzebne w czasie alergii

Autor: Mike Linksvayer
Źródło: http://www.flickr.com
Taki zabieg powodować może jakiś dyskomfort jak też wrażenie szczypania czy też pieczenia. Odbieranie owych dolegliwości jest jednakże niesłychanie indywidualne jak też zależy od naszej odporności na ból (w wyższym stopniu wrażliwym osobom poleca się użycie maści przeciwbólowej).

Zgodzisz się chyba, że powyższy tekst jest nieschematyczny. Jeśli więc chcesz przestudiować go lepiej, zobacz informacje (https://www.permanent24.pl/pl/c/Igly-nozyki/48) opublikowane tutaj.

Po przeprowadzeniu laserowej depilacji skóra będzie podrażniona, pojawia się także obrzęk okołomieszkowy. Zazwyczaj nikną one już po paru godzinach, chociaż w razie bardziej delikatnej skóry utrzymywać się mogą przez kilka dni.

Czas wykonywania zabiegu uzależniony jest od tego, jak dużą nawierzchnię skóry depilujemy i wynosić może od 30 minut do dwóch godzin. Stąd wybierając gabinet warto kierować uwagę na to, jakiego sprzętu się w nim używa.
Kategorie: Dbaj o urodę Tagi: , , ,