Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Czy warto używać nowoczesną medycynę estetyczną by poprawić urodę? Jakie mamy na to sposoby? 27 października, 2022

Nie ma tak naprawdę jednego sprawdzającego się zawsze sposobu na poprawienie urody. Świetnym sposobem będzie wybór takiego gabinetu medycyny estetycznej, w jakim jest wybór wielu możliwości zabiegu. Nie jedynie z tego powodu, że istnieje większy wachlarz możliwości, więc lepiej można zindywidualizować ofertę, lecz również z tego powodu, że dobra dla jednego pacjenta metoda, nie oferuje dobrych wyników dla innego.

Do wyboru jest wiele laserów, które dostępne są w specjalistycznych punktach handlowych, przykładowo lasery medyczne hurtownia. Na wstępie warto wspomnieć o laserze frakcyjnym ablacyjnym. To bowiem najbardziej powszechna metoda. Warto korzystać z tego lasera, ponieważ jest on bardzo skuteczny. Laser frakcyjny ablacyjny w dokładny sposób napina oraz odmładza naskórek – czytaj . Działa dwojako na powierzchnię skóry, dzięki czemu skóra jest gładsza oraz przyjemna w dotyku, jak i stymulująco na kolagen. Przez co możemy mieć efekt liftingu oraz pogrubienia.

kosmetyczka

Autor: Keith Williamson
Źródło: http://www.flickr.com

Laser frakcyjny ablacyjny bardzo dobrze się sprawdzi przy odmładzaniu starzejącej się skóry, jaka opada i jest wiotka. Można więc korzystać z takiej metody jako profilaktykę, jak również w podeszłym wieku. Dobrą alternatywą lub dodatkiem do lasera frakcyjnego ablacyjnego jest frakcyjna RF mikroigłowa, to znaczy zabieg, jaki polega na jednoczesnym nakłuwaniu igłami i nagrzewaniu skóry. Ponieważ igły działają głębiej aniżeli laser, co daje silniejsze działania ściągające. Często jest to w związku z tym alternatywa dla liftingu chirurgicznego, bo zastymulowane są głębsze poziomy tkanek – czytaj . Bardziej jest również skrócony czas rekonwalescencji, starcza bowiem jeden dzień i następnie możemy wrócić do pracy.

Zobacz w tym miejscu, sprawdź ofertę Dermamed naszej firmy a na pewno znajdziesz coś interesującego. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny, więc nie będziesz żałować!

Dobrze jest jednocześnie wspomnieć, że przy starzeniu dochodzi nie tylko do ścieńczenia i zwiotczenia skóry, lecz także do tworzenia się ubytków tkanek leżącej głębiej.

W tego typu sytuacji należy odpowiednio napiąć skórę, natomiast świetną na to metodą będzie tak zwany smart-lifting. Zabieg polega na punktowym wprowadzeniu mikronici chirurgicznej. Każdy sposób działa różny sposób na różne osoby, natomiast jeżeli sami chcemy skorzystać z różnych nie aż tak inwazyjnych metod, to zawsze pamiętajmy, aby kupować w specjalistycznych sklepach, jak urządzenia kosmetyczne Wrocław. W ten sposób będziemy mogli cieszyć się z ładnego wyglądu. Ważne żeby wszystko odbywało się bezpiecznie.