Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Czemu nie warto wzorować się tylko modą ale posiadać swój sposób ubierania oraz poczucie estetyki 26 października, 2022

Współczesne kierunki w modzie odzwierciedlają teraźniejszy świat – są kontrastowe, są zadziwiające, bywają spokojne, czasem są szybko przemijające a czasem długie. Moda to część sztuki tak jak muzyka czy teatr. Nie wystarczy mieć świadomość gdzie się idzie, trzeba mieć rozeznanie jak pójść.

duże zakupy

Źródło: pixabay.com
Różnorodne okazje, różnorakie odzienia a także różnorodne dodatki dopasujemy udając się na spektakl muzyczny do operetki, inne na koncert gwiazdy rocka, zupełnie odmienne dodatki weźmiemy na wystawę sztuki nowoczesnej. Jednym z ważniejszych dodatków garderoby noszonych przez panie jest torba.

Korzystając z oferty internetowego sklepu z torbami, możemy liczyć na bogaty wybór i niskie ceny.

Nierzadko o rzeczach, które nam się podobają dowiadujemy się na bazie opinii. Może tak będzie w tym przypadku, gdyż zapraszam do lektury (https://galerialucznik.pl/pl/menu/przybory-do-szycia/akcesoria-krawieckie-683.html) pokrewnego tekstu.

Pierwszą zasadą jest adekwatne dobranie torby do sytuacji. Im późniejsza pora dnia, a sytuacja bardziej doniosła, tym torba mniejsza. Wielkie, ciężkie z natury rzeczy aktówki damskie (kliknij tu), zwisające z ramienia kobiety w koktajlowej sukience, mogą zepsuć ogólny efekt. Na wieczorowe spotkania nie pasują też torebki z płótna, za to idealnie będą wyglądać te z ozdobnymi kamieniami, polakierowane czy z koralików. Zasada druga – im pani drobniejsza i niższa, tym torebka mniejsza i z małą ilością świecidełek.

sprawdź

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Filigranową kobietę duża, workowata torba, przewieszona przez ramię, przytłacza. Podobnie czyni to torebka nabita ćwiekami, z dużą ilością frędzelków, ozdobnych suwaków. Pani wysokiego wzrostu, a a do tego dobrze zbudowana może sobie pozwolić na torbę wielką, nabitą ćwiekami, z dużą ilością frędzelków czy też ozdobnych suwaków. Ta sama kobieta z maciupeńką torebką nie będzie jej pasować. Po trzecie powinniśmy umieć dopasować torebki do fasonu i koloru ubioru. Sporo pań zakłada niewielkie plecaczki jako torebki. Dlatego, że takie są aktualnie trendy. Pomimo tego szykowny kostium i nawet najładniejszy na topie plecaczek – jakoś trochę się gryzą.