Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Czego potrzebuje fryzjer w pracy? 15 grudnia, 2022

Co powinien posiadać każdy zakład fryzjerski, jakie są konieczne akcesoria jakie usprawniają pracę fryzjera i zapewniają komfort klientów?
Te pytania najczęściej zadają sobie początkujący mistrzowie nożyczek którzy zaczynają swoją przygodę z fryzjerstwem.

Nie od dzisiaj wiemy, że profesjonalny zakład fryzjerski musi ośmielać do skorzystania ze swych usług już od samych drzwi. Jednakże jakość świadczonych usług uzależniona jest od wielu elementów, o jakich każdy fryzjer musi wiedzieć. W poniższym materiale, naprowadzamy o czym należy pamiętać przy ekwipowaniu salonu fryzjerskiego.
substancja

Autor: John
Źródło: http://www.flickr.com
gabinety kosmetyczne

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób wyekwipować salon fryzjerski? Fotele – pierwszorzędną kwestią będzie wygoda klientów, zarówno tych czekających jak także tych obsługiwanych. Dlatego komfortowe fotele i sofy to priorytet dla każdego salonu.

Spodobały Ci się treści umieszczone w naszym tekście? Zatem czytaj wpis (https://nukleomed.pl/wplyw-dzialalnosci-na-srodowisko/), który jest na kolejnej witrynie. Tam wyczytasz więcej szczegółów.

Fotel powinien wykonany być z materiału najwyższej jakości, wyekwipowany w podłokietniki. Dobrze jeżeli ma podnóżek, jaki umożliwia przyjęcie komfortowej pozycji sprzyjającej relaksowi. Musi być również wyposażony w regulację wielkości, jaką ustawia się bądź przy użyciu pompy hydraulicznej lub gazowej. Zwierciadła – w tym zakresie także trzeba zwrócić uwagę na bardzo istotne sprawy. Zwierciadło fryzjerskie musi posiadać ogromną odporność na wilgoć. Nie powinny to być standardowe zwierciadła takie jak w zwyczajnych toaletach. Profesjonalne zwierciadła wykonane są ze specjalnego materiału, który chroni je przed korozją. Taboret – nadzwyczaj pomocnym w pracy fryzjera jest specjalny stołek tzw. hoker, który gwarantuje mu wygodę.

To specjalny typ obrotowego stołka bez oparcia. Posiada regulację wielkości a porusza się na gumowych kołach. Nieodzowne będą również akcesoria takie jak: fartuchy, nożyczki, szczotki oraz lokówki.