Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Czas pomyśleć o wakacjach 10 marca, 2022

Choć jest maj, na zewnątrz gorąc jak w sierpniu. Słupek rtęci sięga aż 32C! Tak wysokie temperatury sprzyjają wypadom w plener. Starczy w sobotni ranek przekąsić wcześnie śniadanie, ubrać wygodny strój sportowy, potem wskoczyć w trampki lub tenisówki męskie i już można spędzić przyjemnie wolny weekendowy dzień. Można pójść nad wodę, opalać się lub powędkować, pójść do parku – jednym słowem – przyjemnie spędzić czas.

Dobrym pomysłem jest również skorzystanie z oferty coraz to większej liczby sieci obiektów sportowych: kortów tenisowych, boisk do koszykówki, basenów czy siłowni. W takim przypadku proponujemy obuwie sportowe dla mężczyzn i już w maju dbamy o doskonałą formę!

Na pewno opłaci się nam ten wysiłek, bo już za chwilę zacznie się sezon urlopowy. Wyjedziemy na letni wypoczynek do Łeby, Lizbony, na Majorkę czy inne równie orientalne rejony. Dobrze już w tej chwili rozglądnąć się za sandałami męskimi, koniecznymi podczas letnich podróży po Europie i po świecie. I tu bardzo ważna uwaga – ponieważ większość panów nie wybrała drogi pana Cejrowskiego i ubiera skarpetki zatem należy pamiętać, że przenigdy nie możemy wkładać skarpet do męskich sandałów.

Na chłodniejsze dni – w maju mogą takie wystąpić – polecamy stylowe półbuty męskie wspaniale dopasowane do lnianego przewiewnego ubrania czy też letniej koszuli. Tak ubrany mężczyzna nie powinien się obawiać o swój wygląd – a co za tym idzie – pewność siebie podczas wieczornej potańcówki w hotelowej restauracji.

Jednak późna wiosna i letnia pora niosą ze sobą wiele modowych pułapek. Bywa, iż wygoda walczy z dobrym gustem i czasem wygoda wygrywa tę potyczkę. Niestety, nie każdy może ubierać wszystko. O ile zimą i jesienią da się takie gafy dosyć łatwo naprawić swetrem lub płaszczem, latem nie jest to takie proste. Przed włożeniem jakiejś nowej garderoby trzeba się dobrze zastanowić a najlepiej poradzić kogoś kto zna się na rzeczy. Na przykład raczej nie polecałbym szczupłym i niskim panom koszulek bez rękawów czy też koszulek z dużym dekoltem, ponieważ rezultat może być przeciwny do zamierzonego.

Szukasz dodatkowych informacji na omawiany tu temat? To żaden problem, po prostu wejdź do serwisu a przekonasz się, że to było bardzo łatwe.

Podobnie jest ze spodniami typu bermudy. Czasami miast ukryć mankamenty urody uwydatnią je.