Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Co zrobić, żeby uniknąć jesiennej chandry, poprawić sobie nastrój i zyskać więcej ożywczej energii? 3 czerwca, 2021

Krótkie dni, liście spadające z drzew, niskie temperatury, ciągła szarówka, brak słońca, deszczowa aura za oknem – jesień zagościła u nas na dobre.

Spora część osób najchętniej zamknęłoby się w domu i wskoczyła pod kołdrę, zapominając o całym świecie.
iwostin sensitia zero krem
Jak zwalczyć apatyczny nastrój i odzyskać siły życiowe? Poniżej prezentujemy kilka pomocnych wskazówek. Jedna z podstawowych kwestii to bezsprzecznie właściwa dieta, czyli mówiąc prościej eksplozja różnorodnych kolorów na talerzu. Żółte banany to nieocenione źródło tryptofanu, który podnosi poziom „hormonu szczęścia” we krwi. Czerwone pomidory zawierają likopen przeciwdziałający depresji, natomiast fioletowe suszone śliwki – są bogate w beta-karoten poprawiający nastrój. Rzeczone warzywa oraz owoce bezwzględnie muszą znaleźć się w jadłospisie ludzi dotkniętych chorobami serca. W dodatku, osoby te powinny również zaopatrzyć się w ciśnieniomierze Cena tego rodzaju artykułów jest niezbyt duża, a korzyści z ich stosowania są ogromne. Niemniej istotny ważny jak sposób żywienia, jest nasz „look”. Co robić, by czuć się świetnie i tak samo wyglądać? Warto kupić iwostin sensitia zero krem.

Za jego sprawą, bez większego problemu pozbędziemy się niechcianych „pamiątek” po lecie uwidaczniajacych się na skórze, takich jak chociażby zaczerwienienia, szorstkość lub przebarwienia.

Aranżacja naszej witryny zaciekawiła Cię? A zawarte przez nas treści? Jeżeli tak, to zachęcamy do kolejnego artykułu. Tam czeka niezwykle kompleksowa wiadomość.

A jeśli, masz zamiar zadbać o fryzurę, znakomitym rozwiązaniem będą na pewno ziołowe farby do włosów, wytwarzane w oparciu o hennę.

Kategorie: Dbaj o urodę Tagi: ,