Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Co wyróżnia zapach Marc Jacobs Daisy? 12 grudnia, 2022

Marc Jacobs to słynny i uznawany projektant. Od 2001 roku tworzone są perfumy, sygnowane jego nazwiskiem. Najchętniej kupowana jest seria owocowo-kwiatowa, która doskonale sprawdzi się w okresie wiosennych i letnich dni.

drogeria

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Perfumy Marca Jacobsa wyróżniają się paroma cechami, z których najbardziej rozpoznawalne są: zachwycający wygląd flakoników oraz sławetna seria Marc Jacobs Daisy, poświęcona młodym, pełnym sił witalnych i optymizmu kobietom. Cała seria powstała z kilku odmian zapachowych, których wspólnym mianownikiem jest skomponowanie słodkich nut kwiatowych z rześkim zapachem owoców. Wszystkie perfumy z tej serii wyróżniają się delikatnością oraz świeżością, a przy tym głębokim aromatem i silnym charakterem. Panie, używające tych perfum mówią, że zapachy z linii przywodzą na myśl szczęście, wolność i młodzieńczy wigor.

Marc Jacobs Daisy w wersji podstawowej to śliczny flakonik z zatyczką, przyozdobioną kwiatami. Niebanalne flakony perfum tej marki sprawiają, że nadają się świetnie na upominek – można je wręczyć nawet bez konieczności pakowania! Główne nuty w wersji Daisy EDT to dzika truskawka, fiołek, wanilia i gardenia. Oprócz klasycznego zapachu, wydanego w 2007 roku, powstały jeszcze: Daisy Sunshine, Daisy Eau So Fresh i Daisy Dream. Ostatni z serii to prawdziwy hit, także jego flakonik oceniany jest jako najładniejszy z całej serii. Sam projektant zaznacza, że zapachy stworzone zostały dla pań seksownych i przebojowych. Amatorzy perfum natomiast oceniają jego zapachy jako bezpieczne – takie, które dodają wyrazu, ale nie zwracają na siebie szczególnej uwagi, pasujące do każdej kobiety, dodające młodzieńczości.

Pragniesz poznać większą ilość wiadomości na taki temat? Jeśli tak, to kliknij tutaj i zdobądź pomocne informacje (http://tymaherbs.com/kategoria-produktu/kadzidla/) – niewątpliwie ono też okaże się dla Ciebie ekscytujące!

półki w drogerii

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy zgodnie twierdzą, iż te perfumy są odpowiednie w szczególności na wiosnę i lato, kiedy nie powinno się stosować mocnych zapachów. Stosowanie perfum z linii Daisy daje uczucie świeżości i dodaje wigoru, co jest szczególnie istotne w gorące dni. Za jeden z największych minusów tych perfum uważa się ich ulotność, jednorazowe użycie wystarczy na jakieś 2-3 godziny. Flakony perfum Marca Jacobsa są sprzedawane w dwóch wielkościach: 50 i 100 ml. Jeżeli nie mamy pomysłu na prezent dla nastolatki, te perfumy będą dobrym wyjściem.