Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Co warto wykonać, żeby nadruk na koszulce okazał się dobry? 29 lipca, 2022

Umieszczanie na koszulce jakiegoś nadruku nie jest niczym niepowtarzalnym. Dużo spółek czy drukarni zajmujących się reklamą, ma w swojej ofercie wykonywanie różnych nadruków na odzieży.
Jednak nim zdecydujesz się zapłacić za drukowanie na koszulkach różnych nadruków, dowiedz się, co należy wykonać, aby taki nadruk był trwały oraz to, jak dobrać właściwy materiał.

Sesja ślubna inspirowana Halloween

Autor: Weselni Paparazzi
Źródło: abcslubu.pl
Wydruk na odzieży posiada dużo zalet i korzystają z tego typu techniki nie tylko firmy, lecz również chociażby kluby sportowe czy grupy muzyczne. To znakomita postać promocji, która może docierać do bardzo szerokiej grupy klientów – osoba ubierająca przykładowo koszulkę z logotypem, okazuje się w pewnym sensie nośnikiem reklamy. Poza tym bywa ona w różnorodnych miejscach, ma kontakt z różnymi ludźmi i wykorzystuje koszulki wiele razy, co jeszcze bardziej zwiększa zapamiętywalność oraz zasięg reklamy.
zegarek

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Następną zaletą jest nieduża cena. Dla przykładu zespoły muzyczne niezwykle często sprzedają samodzielnie koszulki z grafiką wiążącą się ze swym zespołem, więc koszty produkcji się prędko zwracają. W wypadku nadruku na materiałach, liczy się oczywiście nie tylko sam nadruk, ale także jakość takiego nośnika reklamy. Koszulka koszulki z nadrukiem na zamówienie powinny być w wysokiej jakości, gdyż w przeciwnym wypadku prędko mogą ulec zniszczeniom, podziurawią się albo też wyblakną. Znacznie korzystniej jest zapłacić nieco więcej za wyższej jakości surowiec. Należy także zwrócić uwagę na gramaturę bluzki. Miej na uwadze jednak, że nie musisz wybierać surowca z jak najwyższą gramaturą.

Najlepiej zdobyć próbki, które można by ze sobą porównać oraz wybrać taką gramaturę, która w najwyższym stopniu Ci odpowiada. Wybierając koszulkę, sugeruj się także jej wyglądem, obowiązującymi trendami w modzie oraz swą grupą docelową. To bardzo pomoże zdecydować Ci, który krój będzie najlepszy.
Kategorie: Bez kategorii Tagi: , , , ,