Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Co w modzie piszczy? 25 maja, 2021

Czas wiosenny nadchodzi pełną parą. Ranki są na razie chłodne, jednak w ciągu dnia już jest na tyle ciepło, iż warto pomyśleć o uzupełnieniu wiosennej garderoby. Przegląd tego co ubrać, a co z pewnością trzeba uzupełnić, nawet panowie winni uczynić właśnie teraz, jeszcze przed pełnią wiosny. Już za momencik na resztę roku pożegnamy się z ciepłymi płaszczami, sweterkami zakupionymi podczas zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywem górskim. I dobrze!

moda damska

Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Wreszcie możemy pochwalić się szczupłą figurą pracowicie przecież budowaną przez intensywne treningi. Rzecz jasna z modą w pierwszym odruchu kojarzymy damy ale nie jest to obecnie regułą. Dżentelmeni też kochają się stroić.

Najbardziej modne są ostatnimi czasy koszulki longsleeve, a więc mówiąc w taki sposób by zwykły człowiek mógł zrozumieć i nie musiał zaglądać ku słownikowi: jest to koszulka dla panów, dopasowana do skóry tak, by uwypuklić atrakcyjny wygląd muskularnego pana, z rękawami ¾. Tak więc koszulki longsleeve, jest to forma pośrednia między koszulką z długim rękawem a koszulką z krótkim rękawkiem.

Czy myślisz o lepszym poznaniu opisywanego tutaj artykułu? Jeśli tak, to zweryfikuj stronę, która również z pewnością przyciągnie Twój wzrok.

Oczywiście nie ma przeszkód aby także była koszulką z aplikacjami. Najbardziej pożądane tej wiosny barwy to błękit, turkus i rzecz jasna klasycznie biały. Mężczyźni trochę „okrągli” winni rozważyć zaopatrzenie się w koszulki (sprawdź koszulki z nadrukiem) z długim rękawem, ale bardziej luźnej.

Jeżeli zaopatrujemy szafę dziecięcej lub też nastolatka możemy wybierać spośród bardzo wielu deseni nie tylko jeżeli chodzi o odcienie barw. Dosyć mocno rozwijającą się gałęzią tej właśnie dziedziny mody są stylowe bluzki z aplikacjami. Naturalnie nadruki na koszulkach dostosowane są do poziomu wiekowego dziecka.

Kiedy już mamy ubranego tatę oraz dzieci, przyszedł czas zainteresować się garderobą mamusi. Sukienki zostawmy na razie w spokoju. Podobnie jak w przypadku pozostałej reszty rodzinki, zainteresujemy się samymi górnymi częściami garderoby. Asortyment jest niesłychany! Najnowszym fasonem są tak zwane kobiece koszulki nietoperze przemiłych zwierząt nie ucierpiało 🙂 Bluzka wyglądem przypomina nietoperza latającego – właśnie stąd ta nietypowa nazwa.