Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Co ubrać, aby wyglądać trendy? 1 grudnia, 2022

Moda jest nieodłącznym elementem naszego życia. Zawsze coś jest modne, a coś innego od mody odstaje. Pomimo, że dotyczy ona każdej dziedziny życia, kojarzona jest przeważnie z tym, co nosimy na sobie. Nasze ubranie kompleksowo determinowany jest przez najnowsze trendy w modzie. Dla pań w szczególności ważne są sukienki.

szafa z ciuchami

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Niektórzy przywiązują do niego mniejszą, a niektórzy ogromną wagę, nie mniej jednak w centrach handlowych nieczęstoznajdziemy artykuł, który modny nie jest. Czy tego chcemy czy nie ubieramy to, co dyktuje nam świat mody. Dla mężczyzn są to garnitury męskie. Strój możemy szufladkować w różny sposób. Głównym kryterium podziału jest jednak sposób ubierania się do pracy i po pracy. I jeżeli typ naszej profesji zmusza nas do przestrzegania pewnych norm, tak po wyjściu z firmy sami jesteśmy panami sytuacji. Jakie więc zwyczaje dominują w modzie wieczorowej?

Aby dobrze się prezentować nie musimy wcale wydawać ogromnych pieniędzy, ani podejmować heroicznych wysiłków. Wystarczy, że poznamy swoje atuty i je podkreślać. Dowiedzmy się który fason najlepiej podkreśla naszą talię, biust czy nogi i trzymajmy się go. Miejmy w szafie zestaw bazowy – dobre dżinsy, koszulę, spódnicę, sukienkę – i szalejmy z akcesoriami. biżuteria, torebki, buty – nie bójmy się wybierać mocnych odcieni, nie wtapiajmy się w tłum.

W przypadku mody męskiej , mało się zmieniło. Nieodłącznym elementem Nieodłączną częścią męskiej szafy są koszule męskie. Tutaj pole do manewru jest niemałe, jednak latem dominują pastelowe barwy. Wciąż modna jest krata. Z mody wyszły już róże i fiolety. Koszule męskie to, według znawców, najbardziej uniwersalny składnik stroju każdego mężczyzny.

Ponadto – każda okazja jest właściwa na to, by odnowić swoją szafę i zakupić sobie coś naprawdę ładnego. Niestety bardzo często nasze codzienne obowiązki uniemożliwiają nam pójść się na prawdziwy kilkugodzinny shopping, np po bluzki damskie. Ale nic nie stracone! Dla goniących czas jest dużo sklepów internetowych z odzieżą, w których można zrobić zakupy ekspresowo, niedrogo i sprawnie.