Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Co to są degażówki, które są ich rodzaje i do czego się ich co jakiś okres używa? 2 kwietnia, 2022

Czy wiesz, iż specjaliści do pielęgnowania szczeciny różnorodnych zwierząt, np. psów czy kotków używają do takiego zamysłu specjalistycznych nożyc? Oczywiście jest to wyłącznie odmiana tego typu, jakich używa się przy strzyżeniu normalnego, ludzkiego owłosienia, jednak fakt pozostaje faktem.
Styliści fryzur używają do takiego specjalistycznych nożyczek.

szczotka

Autor: Hotel Arthur
Źródło: http://www.flickr.com
Mają one nazwę degażówki oraz z wizerunku są prawie podobne do tego typu standardowych nożyczek. Różnicę przedstawiają wyłącznie specjalne rowki w formie ząbków będących na jednym lub na obu ostrzach tych nożyczek o nazwie degażówki. Wykorzystuje się je do przerzedzania włosów, ich miejscowego przycinania lub cieniowania. To między innymi przeto degażówki występują w aż 3 wersjach. Występują bowiem degażówki jednostronnie rowkowane, które definiuje się jako siekacze. Pojawiają się degażówki jednostronnie rowkowane, lecz o nierównomiernym i szerszym rozstawie ząbków. Trzecim rodzajem są degażówki dwustronnie rowkowane.

Gdy szukasz dokładnych danych, nie wahaj się, tylko sprawdź pod adresem (https://lomza.centrumdemed.pl/). Odnajdziesz tam wszystkie potrzebne informacje.

Styliści fryzur w zależności od potrzeb używają pojedynczego lub kilku rodzajów tego typu nożyc typu degażówki.

degażówki

Autor: Florent Chretien
Źródło: http://www.flickr.com
Przeto jeżeli zostałeś zawodowym fryzjerem lub wyłącznie chcesz być nim przez jeden dzień na kilka tygodni, to zaciekaw się takowymi nożyczkami jak degażówki. Jeżeli nie rozumiesz, czy też poradzisz sobie ze strzyżeniem bliskiej Tobie osoby, parzecież możesz sprawdzić degażówki na czuprynce lalki swojego urwiska.

A w jakim miejscu można by kupić takie degażówki? Cóż, w obecnych czasach to nic skomplikowanego. Starczy tylko uruchomić własny notebook i w internetowej przeszukiwarce wpisać określenie: degażówki.
Kategorie: Dbaj o urodę Tagi: , ,