Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Chino to jedne z najchętniej kupowanych spodni, są zarówno praktyczne jak i estetyczne Lipiec 16, 2020

Obecnie mamy do wyboru tak wiele modeli spodni, że chyba każdy wyszuka coś dla siebie. W ostatnich latach znaczną popularność zyskały chinosy, czyli spodnie ze stuprocentowej bawełny odznaczające się dwiema ukośnymi kieszeniami. Znajdują się one w asortymencie wszystkich największych marek.

Nie każdy
kobieta i mężczyzna
Autor: Travis Swan
Źródło: http://www.flickr.com

zdaje sobie sprawę, że chinosy szyto dla żołnierzy, dopiero po jakimś czasie trafiły do ogólnodostępnej sprzedaży. Dzisiaj kupienie chinosów jest wyjątkowo łatwe, wystarczy zdecydować się na firmę i wstukać w przeglądarce na ten przykład: wrangler chino (wrangler chino), lee chino lub vistula chino. Możemy być spokojni, iż wyników będzie wiele.

Czy poszukujesz na stronie zegarki kinetyczne czegoś wyjątkowo interesującego? Zapraszamy w takim razie do nowego tekstu. Należy tylko wejść w poniższy link.

Spodnie typu chinos są znakomitym rozwiązaniem dla ludzi, którzy preferują luźny styl, ale wciąż przykładają dużą wagę do estetyki. W Internecie trafimy na sporo przydatnych wskazówek związanych z zasadniczym pytaniem: do czego nosić spodnie chino? Prawda jest taka, że nie ma jedynej właściwej odpowiedzi, może to być płaszcz, bluza, a także typowy t-shirt. Jeśli chodzi o obuwie, to także mamy tu spory wybór, spodnie chino wyglądają dobrze z eleganckimi pantoflami oraz z mniej formalnymi adidasami czy sandałami. W dobrym tonie jest za to podwijanie nogawek.

para w jeansach
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Decydując się, przykładowo, na spodnie wrangler chino komunikujemy otoczeniu, iż cenimy zarówno wygodę jak i estetykę – sporo więcej zobaczysz na www.

Jeżeli zaciekawił Cię ten artykuł, przeczytaj dodatkowe informacje w tym temacie. Najlepiej sprawdź sam, znajdziesz tutaj podobne informacje.

Tradycyjne i najbardziej powszechne chinosy dostępne są w kolorze khaki, jednak wyszukanie innej barwy nie powinno być problematyczne, dlatego, że większa część sklepów oferuje bardzo szeroki wybór. Jeśli chodzi o charakterystyczną nazwę owych spodni, to większość ludzi zgadza się, że pochodzi ona z Chin, tzn. państwa, gdzie w przeszłości te spodnie były produkowane.

Dzisiaj wyraz chino odwołuje się właściwie do nazwy materiału, a nie wyłącznie do rodzaju spodni. Największą popularnością spodnie chino cieszą się naturalnie w USA, gdzie klienci ogromnie cenią sobie mariaż praktyczności z komfortem. Obecnie brzmi to zabawnie, ale kiedyś zarówno typowe dżinsy, jak i chinosy postrzegane były jako mało eleganckie i nie wolno było ich nosić, przykładowo, na uniwersytetach. Dzisiaj zobaczymy je właściwie wszędzie, w korporacjach, w urzędach, a przede wszystkim na uczelniach, bowiem chinosy stały się symbolem amerykańskich studentów.