Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Ceniący nowoczesność mężczyzna może golić się w tradycyjny sposób 3 marca, 2021

Klasyczne golenie na mokro z wykorzystaniem maszynki na żyletkę bądź przy pomocy brzytwy długo było zapomniane. Znaczna większość nowoczesnych mężczyzn woli golenie masowo produkowanymi maszynkami o charakterze jednorazowym lub maszynkami elektrycznymi. Wraz jednak z nastaniem stylu vintage wraca wśród mężczyzn moda na stosowane przez naszych dziadków golenie. Golenie jednorazową maszynką wymaga użycia kremu bądź żelu do golenia.

maszynka do golenia na żyletki
Oba wskazane kosmetyki mają grono miłośników, jednak żele do golenia wykorzystywane są znacznie częściej. Żele do golenia są z pewnością bardzo wygodne w użyciu, do tego sprzedawane są w niezwykle dużym wyborze (czytaj ). Znalezienie dopasowanego do rodzaju cery żelu do golenia nie stanowi więc problemu. W wielu krajach, w tym również u nas, rośnie jednak liczba mężczyzn, którzy stawiają na golenie znane od lat przy pomocy maszynki z żyletką. Golenie taką tradycyjną maszynką wymaga kilku określonych akcesoriów i oczywiście kosmetyków.

Wśród zwolenników klasycznego golenia ogromną popularność zyskała marka Edwin Jagger Razor. Wspomniana Edwin Jagger Razor to jednak coś więcej niż tylko kosmetyki.

Zdecydowanie przeczytaj ważny wpis na ten temat. Nie daj się prześcignąć innym! Polepsz swoją wiedzę na ten temat.

To także wyjątkowo stylowe maszynki stworzone do golenia dla naprawdę wymagających mężczyzn. Panowie, którzy zdecydowali się na tradycyjny sposób golenia wymagają znacznie więcej akcesoriów, potrzebują również dobrych jakościowo kosmetyków, które sprawią, że golenie będzie prostsze. Jednym z obowiązkowych kosmetyków są balsamy przed goleniem, ale również kremy, ałun oraz pianki.

Znaczna większość z nich produkowana jest ze składników, które mają naturalne pochodzenie, które nie podrażniają i nie przesuszają cery. W zależności od tego, jaki produkt wybierzemy – czy będzie to żel czy pianka do golenia cena będzie naprawdę różna . Im więcej będzie w niej składników o naturalnym pochodzeniu, tym cena produktu będzie bardziej rosła. Rzecz jasna świetnie sprawdzają się także pianki oraz żele o niższej cenie, zwłaszcza w przypadku mężczyzn, których skóra nie ulega podrażnieniom. Zadaniem tego rodzaju kosmetyków jest zmiękczenie zarostu, przez co golenie jest łatwiejsze. Dodatkowo pianki, żele bądź kremy do golenia poprawiają nawilżenie skóry. By zorientować się jak kształtują się ich ceny, można w Internecie wprowadzić frazę takie jak „pianka do golenia cena”.