Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Rosnąca popularność tradycyjnych sposobów i technik golenia, na przykład takich jak żyletki i brzytwy

maszynki do golenia
Przed laty, kiedy marketingowcy nie wmówili jeszcze mężczyznom tego, że jest konieczne używanie maszynek z wieloma ostrzami, w użyciu były klasyczne brzytwy. Za ich pomocą można było bardzo skutecznie wyeliminować zarost, lecz wymagały odpowiedniej uwagi przy operowaniu. Pojawienie się maszynek spowodowało, że panowie zaczęli się odwracać całkowicie od brzytew, zauroczeni wygodnymi, nowoczesnymi narzędziami. Jednak jakaś ich część w pewnym momencie zatęskniła za uczuciem ogromnie ostrego ostrza na swojej szyi i postanowiła zostawić w spokoju przeróżne maszynki.

Komentowanie nie jest możliwe

Nasi pradziadkowie golili się często brzytwą i uważają poprawne z niej korzystanie za dowód męstwa

sklep z kosmetykami
Na wiekowych filmach zawsze możemy zauważyć mężczyzn u golibrody. Był to kiedyś poważany zawód, który w dzisiejszych czasach prawie już nie istnieje.
Komentowanie nie jest możliwe

Panowie również powinni o siebie zadbać, zwłaszcza że nie brak porządnych kosmetyków dla nich

skóra - przekrój
W ostatnich latach męski zarost stał się znów modny. Mężczyźni poświęcają znaczną część czasu na pielęgnowanie brody i wąsów. Prawdą okazuje się to, że zadbana męska broda wygląda naprawdę ładnie. Dzisiaj pielęgnacja zarostu jest łatwa oraz przyjemna, bo są do tego specjalne kosmetyki oraz akcesoria.
Komentowanie nie jest możliwe

Czym się wyróżniają tradycyjne sposoby, gdzie można kupić konieczne akcesoria

akcesoria do golenia
Przed wielu laty, kiedy na nie było na świecie elektryczności ani maszynek jednorazowych jedynym sposobem na eliminację niechcianego zarostu były brzytwy. I nikt nie miał przy tym żadnych problemów, wszyscy panowie dzielnie znosili bardzo ostrze narzędzie na skórze. Pojawienie się najróżniejszych maszynek spowodowało, że brzytwy bardzo straciły na znaczeniu, jednak mimo wszystko nadal pozostały świetnym sposobem na to, żeby się pozbyć niepotrzebnego owłosienia.

Komentowanie nie jest możliwe

Rekomendowane kremy, olejki oraz akcesoria i preparaty do golenia dla mężczyzn

maszynka do golenia
Golenie to czynność, jaka wymaga niemało wprawy i ostrożności. W czasie golenia korzystamy też z koniecznych akcesoriów, które sprawiają, iż golenie jest łatwiejsze i szybsze. Między innymi używamy różnych kremów bądź olejków do golenia. Ich zadaniem jest nie tylko uproszczenie golenia, ale również pielęgnowanie skóry i zapobieganie podrażnieniom. Podrażnienia po goleniu mogą występować ogromnie często, w związku z tym należałoby stosować wyśmienite kosmetyki do golenia, jakie je złagodzą.

Komentowanie nie jest możliwe