Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Jakościowe przybory do golenia – jak oceniać Listopad 24, 2021

akcesoria do golenia
Sklepy z akcesoriami do golenia mają dziś niezmiernie wielką, atrakcyjną propozycję towarów wysokiej jakości. Do golenia używa się dzisiaj wielu towarów, takich jak krem do golenia, mleczko z działaniem łagodzącym po goleniu czy także maszynki czy golarki. Poniektórzy mężczyźni wolą dawne metody golenia oraz golą się za pośrednictwem brzytwy. Golenie brzytwą daje wspaniałe wyniki, skóra jest gładka oraz starannie ogolona, niemniej jednak bez wątpliwości powinniśmy umieć dobrze się nią posługiwać.

Komentowanie nie jest możliwe

Czy typowa brzytwa może z powodzeniem być cechą prawdziwego mężczyzny. Czerwiec 28, 2021

golenie
Prawdziwi mężczyźni bezsprzecznie muszą się golić. Oczywiście gdzieniegdzie pojawiają się panowie, którzy z jakiegoś powodu wybrali image leśnego druida, chowając swe bardziej lub mniej męskie buzie za zaroślami brody. Ich wybór mogły spowodować czynniki natury egzystencjalnej albo wizerunkowej.

Komentowanie nie jest możliwe

Gol się jak prawdziwy mężczyzna, czyli gdzie znajdziemy najkorzystniejsze artykuły do golenia? Kwiecień 29, 2020

brzytwa
Filmowy bohater goli się w takim stylu jak robiono to dawniej, czyli brzytwą. Jednak to nie chęć upodobniania się do gwiazd szklanego ekranu sprawia, że starodawny sposób golenia jest ciągle szalenie popularny pośród mężczyzn.
Komentowanie nie jest możliwe