Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Brzytwa dovo jest niesamowicie solidna 27 grudnia, 2021

O sprzęty do golenia trzeba zabiegać

Musimy mieć gwarancję, że odpowiednie sprzęty do golenia spowodują, że ta czynność nie tylko pójdzie szybciej, bardziej gładko, lecz również będzie przyjemniejsza dla naszej skóry. Dlatego warto dbać o to, żeby ostrze było dostatecznie ostre i co jakiś czas należy patrzeć, czy nic się nie obluzowało. Im lepszych narzędzi będziemy używać, tym mniej podrażniona będzie nasza twarz po goleniu.

Musimy kupić ostrzałkę coticule

Jeśli pragniemy, aby nasze golenie szło gładko i nie pragniemy się zastanawiać nad podrapaniami i zranieniami, to warto sprawdzić co oferuje nam brzytwa dovo. Będzie ona niesamowicie ostra, łatwa do trzymania i równocześnie dość odporna na tępienie się. Kiedy zaczniemy z niej korzystać, to prędko się też dowiemy, że golenie nią będzie bardzo dobre i odpowiednio się ją trzyma w dłoni. Nie mniej mając taką brzytwę powinniśmy także kupić ostrzałkę, o którą ją naostrzymy, gdy się w końcu stępi. Idealnie spisze się tutaj ostrzałka coticule, która okazuje się być kamienna, a to sprawia, że wszystko prędko ostrzy i samodzielnie okazuje się być bardzo mocna (więcej o Coticule).

Uważasz ten artykuł za ciekawy? Wejdź na odnośnik do www, które da Ci mnóstwo niesamowicie wciągających informacji na omawiany wątek.

brzytwa

Źródło: flickr.com

Maszynka merkur hd 34c jest dla wymagających

Jeżeli szukamy gustownie wyglądającej maszynki do golenia, która będzie odporna na działanie wody oraz równocześnie zagwarantuje nam ostre ostrza, to trzeba spojrzeć jak prezentuje się maszynka merkur hd 34c – czytaj więcej o merkur hd 34c. Wielu panów uważa, że nie ma nic wspanialszego, gdyż świetnie się ona dopasowuje do kształtu twarzy, co sprawia, że idealnie można się ogolić jednym pociągnięciem. Dodatkowo maszynka ta przedstawia się elegancko i świetnie będzie się nadawała na prezent, szczególnie jeżeli będzie się jeszcze znajdować w specjalnym etui.

Trzeba popatrzeć na takie propozycje

Odpowiednio dopasowana maszynka może spowodować, że golenie stanie się dużo milsze. Dlatego właśnie trzeba zwracać uwagę na wszelkie te propozycje oraz wziąć tą, która najbardziej będzie nam odpowiadać.