Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Biały – wciąż na topie! 7 października, 2021

Można zauważyć, że w świecie mody panowanie zaczęły odcienie jasne. Stroje białe są fantastyczne w czasie upalnych dni – tak człowiek mniej odczuwa temperaturę. Ubrania białe są z tego powodu nagminnie noszone przez ludzi z krajów południowych. Według ekspertów od trendów takie stroje można zakładać również zimą.

Jak wiadomo, jesień nad Wisłą to najczęściej deszcze, zatem wdziewanie białych rzeczy może zakończyć się koszmarnymi plamami – lecz jest pewien ratunek. Białe ciuszki, takie jak na przykład białe sukienki, mądrze jest nosić w bezdeszczowe dni. Można również zakładać je tylko na doniosłe okazje. Różne bale jesienią zazwyczaj mają miejsce w zamkniętych miejscach, więc znika zagrożenie związane z deszczem.

Na doniosłych ceremoniach znakomicie sprawdzą się modne beżowe szpilki na dużym obcasie. Trzeba pamiętać, że trzeba do nich dopasować resztę ciuchów – polecamy ujednolicone idee. Konfigurowanie kremowych butów z brązowymi spodniami nigdy nie stanowiło dobrej koncepcji i na odwrót. Nie należy również wkładać na siebie całkowicie ujednoliconych ciuchów – warto zdecydować się po prostu na różne odcienie jasnej kolorystyki. Doskonałym przykładem jest pakiet: beżowe szpilki, kremowe spodnie i szarawa . Tak przygotowana możesz udać się nawet na najelegantsze przyjęcie tej zimy!

Gdy nad Wisłą na nowo nadejdą słoneczne dni, włóż na siebie bermudy (zobacz: . Te zgrabne spodnie wracają do łaski – w tym roku będą w cenie naturalnie modele w jasnych odcieniach. Do takiego elementu rozsądnie dopasować lekką bluzeczkę z energetycznymi wzorami. Letnie miesiące muszą kojarzyć się właśnie z takimi świeżymi skojarzeniami i radością życia.

Do zestawu dodaj fajne duperele w takiej samej tonacji – z bermudami koresponduje topowa leciutka torebka z wielobarwnym deseniem.

Poszukujesz wiarygodnych postów na ten temat? Śpieszymy poinformować Cię, że właśnie je znalazłeś. Należy jedynie wejść w łącze do wpisu (http://www.mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/48/Kurtka%20Red%20Point).

Możesz jeszcze dokupić białą chusteczkę, którą można się chronić przed promieniami słonecznymi w słoneczne dni, oraz okulary słoneczne w tej samej stylizacji

.