Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Bezoperacyjny lifting buzi? Aktualnie to możliwe! 4 października, 2018

W tym momencie dużo pań jak i mężczyzn decyduje się na lifting twarzy. Pragną wyglądać młodziej, atrakcyjniej. Natomiast sporo osób również nie zdoła zdecydować się na tego typu zabieg, bowiem ogromnie boją się operacji, jaka temu akompaniuje. Mamy dla nich perfekcyjne rozwiązanie.

kosmetyczka

Autor: DER-MED
Źródło: DER-MED
Unoszenie wiotczejącej skórki na policzkach za sprawą biowchłanialnych nici to dzisiejsze zabiegi liftingu bez użycia skalpela. Nici liftingujące zostały okrzyknięte rewolucyjnym odkryciem, który mało inwazyjne techniki odmładzania prowadzi na nowy tor – idź na stronę . U każdego z nas z wiekiem zauważa się na skórze upływ czasu w formie naciągniętej skóry policzków. Dodatkowo z wiekiem wzmacniają się zmarszczki, a wiotczejąca skóra czoła powoduje, iż brwi osuwają się niżej dając efekt w postaci spadających powiek.

Widać w tych miejscach nawet zbierający się fluid do twarzy niedługo po nałożeniu make-up’u. Naprzeciw wychodzą nam naturalnie nici liftingujące, za wsparciem których pełni się bezoperacyjny lifting – serwis internetowy -. Mają one na swojej długości drobne haczyki. Dzięki nim mogą zaczepić się w skórze. Prawidłowe rozciągnięcie nitki powoduje podniesienie skóry tak, żeby zniwelować nadmiar wiotkości tudzież wygładzić zmarszczki. Bezoperacyjny lifting sprawia, że pobudzone komórki skóry wytwarzają nowe włókna kolagenowe i elastyczne. To

kliknij w link

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

również uelastycznia i napręża skórę.

dużą wartością, jaką posiada lifting (https://www.dermamed.com.pl/oferta/twarz-i-glowa) bezoperacyjny buzi jest to, że nie powstają blizny jak po klasycznym, chirurgicznym zabiegu. Jest on przeznaczony dla postaci po 40 roku życia, ze skórą o dobrej kondycji. Usługa z użyciem nici liftingujących jest metodą, którą może realizować tylko przeszkolony lekarz.

Wiadomym jest, że nici pomimo stymulacji do produkcji kolagenu nie stopują procesów starzenia się cery, o jaką powinno się dbać przez cały czas. Efekty zabiegu widzialne są już po wprowadzeniu nici pod skórę. W skutek stymulacji skóry poprzez nić wytwarza się nowy kolagen, wskutek tego skutki zabiegu trzymają się do 2 lat.