Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Naturalne środki kosmetyczne|Czy dobrze jest używać kosmetyków bez konserwantów? 27 grudnia, 2021

Na dzień dzisiejszy istnieje moda na kosmetyki i produkty zawierające naturalne składniki. Coraz większa liczba ludzi przykładowo zwraca uwagę na to, jakie pierwiastki ma w sobie żywność. Od jakiegoś czasu również toczy się nagonka na producentów towarów, zawierających za duża ilość syntetycznych substancji w formie substancji zagęszczających i tak dalej. Kwestia ta dotyczy również kosmetyków.

Możliwość komentowania Naturalne środki kosmetyczne|Czy dobrze jest używać kosmetyków bez konserwantów? została wyłączona

Kupuj tylko najlepsze kosmetyki, by nie drażnić skóry i okazać się pewnym miłego efektu 4 listopada, 2021

Golenie bywa czynnością nieodłącznie towarzyszącą panom w różnym wieku. Bez znaczenia czy ma się mocny zarost czy lekki, należy zadbać o przyjemną w dotyku skórę, żeby być zadbanym i prezentować się naprawdę gustownie. Do golenia stosuje się przeróżne akcesoria, a także kosmetyki. Warto wybrać preparaty, które zagwarantują najlepsze możliwości pozbywania się zarostu, jak również okażą się przyjazne dla cery.

Możliwość komentowania Kupuj tylko najlepsze kosmetyki, by nie drażnić skóry i okazać się pewnym miłego efektu została wyłączona

Sposoby na zwalczanie cellulitu 31 maja, 2021

Wraz z coraz cieplejszymi dniami na ulicach zaczynają pojawiać się kobiety w ubraniach odsłaniających coraz więcej. Wiele kobiet ma jednak z tym duży problem. Jak pokazują badania, niemalże co druga kobieta boryka się z cellulitem, czyli z nadmiarem tłuszczu, jaki wygląda bardzo nieestetycznie.
Możliwość komentowania Sposoby na zwalczanie cellulitu została wyłączona

Jakimi metodami dbać o ładną brodę? 9 października, 2020

W ciągu kilku ostatnich lat można odnotować ciekawe zjawisko społeczne – mianowicie, kwestia dotyczy męskiej brody. O ile jeszcze parę lat temu brak brody wskazywał na zachowywanie higieny i dbanie o własny wygląd, to teraz możemy obserwować tendencję w kierunku zapuszczania brody.
Możliwość komentowania Jakimi metodami dbać o ładną brodę? została wyłączona

Redukcja i usuwanie niedoskonałości cery – skuteczne i profesjonalne zabiegi. 18 sierpnia, 2017

Dojrzała skóra domaga się szczególnej troski i opieki, dlatego starsze osoby powinny przywiązywać szczególną wagę na swoją skórę. Balsamy i kremy oferowane przez producentów znanych marek bywają niewystarczające i zawodne, dlatego też osoby z dojrzałą skórą powinny regularnie korzystać z usług wykwalifikowanej kosmetyczki.
Dojrzała skóra powinna być chroniona zarówno przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, jak i również przed czynnikami wewnętrznymi.
Możliwość komentowania Redukcja i usuwanie niedoskonałości cery – skuteczne i profesjonalne zabiegi. została wyłączona