Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

Aromaty, jakie poczujemy przez dłuższy czas 15 grudnia, 2022

Z pośród wielu marek perfum trudno odnaleźć często takie, które okażą się wydajne. Każdy pragnie, żeby zapach raz wybrany był wykorzystywany przez długi czas. Spora część zapachów często po krótkim czasie traci swój aromat, trzeba korzystać z niego kilka razy w ciągu doby by czuć się świeżo. Złym nawykiem najczęściej popełnianym jest nabywanie perfum ładnych i w niskiej cenie. Jednak to nie jest wyznacznikiem sukcesu jeśli chodzi o zakup perfum. Wiele osób miało w swoim życiu perfumy, jakie swój zapach miały tylko po użytkowaniu. Choć raz więc należy kupić wydajny produkt a przy okazji sprawdzić, która opcja się bardziej opłaca. Z pewnością w segmencie zapachów jakie można odczuwać przez długi czas pionierami stały się wybrane marki. Poniżej opisano przykłady tych marek.

Lacoste

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Po pierwsze: Hugo Boss i Lacoste (Hugo Boss). Firma Hugo Boss stała się w produkcji dobrych zapachów. Działają na skórze naprawdę długo,powoli uwalniają swój aromat. Jeśli chcesz spróbować ich produktów należy poeksperymentować z produktem takim jak Hugo Boss Woman White Woda perfumowana 50 ml spray, gdyż nabywcy zachwalają nie tylko wydajność, a także wspaniały, porywający aromat.

perfumy Hugo Boss

Autor: André Banyai
Źródło: http://www.flickr.com

Lacoste to kolejna marka, która nigdy nie zawodzii w kwestii jakości. Zapachy tej marki to już klasyk. Znajdzie się tu opcja dla Panów: Lacoste Pour Homme Woda toaletowa 100 ml spray. Zapach stworzony dla mężczyzn pewnych siebie, prowadzących aktywny tryb życia. Nie będzie potrzeby wykorzystywania swojego czasu na częste używanie zapachu – wykorzystany jeden raz daje efekt na cały dzień.

Marka Dolce & Gabbana wyznaczyła już sporą ilość nurtów modowych – między innymi w segmencie produkcji perfum. Perfumy tej marki niekoniecznie muszą być drogie, choć są zdecydowanie jednymi z najdłużej odczuwalnych na skórze. Opcja dla Panów to Dolce nGabbana Pour Homme Woda toaletowa 125 ml spray. Ten zapach podkreśla mroczny charakter: świadczy o tym nawet samo opakowanie.

By poznać wyżej i niżej wymienione nazwy perfum, można zajrzeć tutaj: kontynuacja.Amerykańska projektantka Donna Karan także posiada w swojej kolekcji perfumy (zobacz też zamienniki perfum) wyjątkowe, bardzo trwałe a przy okazji wydajne. Jeśli ktoś dotąd nie wypróbował perfum projektantki musi zapoczątkować ten proces z zapachem jakim jest Donna Karan DKNY Be Delicious Woman woda perfumowana 100 ml spray. Opcja dla wszystkich pań chcących podkreślić mocną kobiecą osobowość.