Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

A może nad morze? Luty 14, 2019

Ogromnymi krokami zbliża się okres wakacyjny. Zostały niespełna dwa miesiące, zatem dobrze by rozpocząć plany wakacyjne. A może by tak wyjechać nad morze? Od lat toczą się dyskusje czy lepszy Bałtyk czy też może zdecydować się na plaże Adriatyku. Niełatwo odpowiedzieć na to pytanie. Miałem przyjemność być w obu tych miejscach i uważam że obie opcje mają swoje plusy i minusy.

na plaży
Autor: Jörg Schubert
Źródło: http://www.flickr.com
Bezsprzecznie decydującą rolę w wyborze mają nasze upodobania. Jeżeli lubimy się opalać i ogólnie rzecz biorąc jesteśmy ciepłolubni lub też mamy zamiar zabawić się w nurków, nie ma wyboru, musimy się wybrać za granicę.

Jeżeli zaś interesuje nas spokojny, rodzinny wyjazd Bałtyk jest bardzo dobrym projektem. Na taki wyjazd naszym smykom przydadzą się japonki i klapki dla dzieci do spacerowania po brzegiem morza czy przy basenie. Rzecz jasna również koniecznym jest kostium kąpielowy i odpowiednie nakrycie głowy.

Jednakże nie jest to jedyny możliwy sposób odpoczywania. Dobrym pomysłem jest też pójście nad rzekę na połów ryb. Dzieciaki z radością będą nam towarzyszyć. Będzie to być może dla naszych latorośli dobra nauka (zobacz również kurs niemieckiego szczecin) cierpliwego oczekiwania na efekty. W tymże przypadku z pewnością konieczne mogą być kalosze dla dzieci. Podobnie jeżelibyśmy się zdecydowali na wypad do lasu z lornetą, aparatem fotograficznym oraz atlasem ptaków. Tam również mogą być potrzebne naszym dzieciaczkom kaloszki albo dziecięce mokasyny.

Zmyślnie zaplanowane wakacje zaplanowany urlop nasze dzieci na pewno będą fajnie wspominać w czasie zimowych wieczorów przy szklaneczce kakao i w kapcie dziecięce.