Moda damska i męska
co w modzie piszczy…

A może kolorowa stylizacja na imprezę karnawałową? 29 listopada, 2022

Dawniej karnawałowe imprezy oznaczały czas, w którym przestawały obowiązywać jakiekolwiek reguły i wszystko można było wykonywać inaczej niż robi się to każdego szarego dnia. Podobnie możesz podejść do imprezowanie także dziś. Także wtedy, gdy poszukujesz kreacji właściwej dla siebie. Na co dzień chadzasz zachowawczo ubrana do biura? Wobec tego w ramach karnawału możesz postawić na barwne imprezowe inspiracje. Jak tego dokonać, by zamienić się w najbarwniejszą postać na parkiecie?

kobieta przed imprezą

Autor: Igor Menezes – Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Możliwości jest bardzo wiele. Na początek wybierz dla siebie ciekawą kolorową sukienkę. Zawsze trendy są pasy. Jeżeli wybierzesz kolorowe pasy na pewno przyciągniesz uwagę i od razu wyróżnisz się z reszty imprezowiczów. Możesz też jednak wybrać jedną, mocną barwę. Może to być niebieski albo pomarańcz. Ważne, żeby było barwnie i niecodzienne. To jednak tylko początek stylizowania, bo jeżeli chcesz prezentować się wyjątkowo kolorowo, musisz także zmienić barwę włosów. Oczywiście nie musi się to stać za pomocą farby do włosów.

Zwłaszcza, jeśli mowa o skrajnych rozwiązaniach, jak włosy niebieskie albo czerwone. Z pewnością nie masz zamiaru tak kolejnego dnia iść do biura. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by kupić kolorową perukę.

Do takiego outfiru dopasuj także kolorowy makijaż i kreacja zostanie ukończona. W tej ostatniej roli możesz również wykorzystać inne sztuczne akcesoria, np. sztuczne, barwne rzęsy. Nie muszą być podobne do naturalnych, by robiły niesamowite wrażenie. To samo dotyczy tipsów.Imprezowe inspiracje to również buty. By zobaczyć więcej imprezowych inspiracji zerknij tutaj: artykuł wart przeczytania.

Wiele osób jest zdania, że to najważniejszy element kreacji. Barwne obuwie na szpilkach będzie pasować perfekcyjnie. Nie zapomnij jednak, żeby wziąć też obuwie na zmianę. W płaskich butach będzie Ci się zdecydowanie bardziej komfortowo tańczyć, a możesz je zmieścić nawet do torebki.